New Nintendo 3DS XL Solgaleo and Lunala Limited ed + Pokemon Sun (+Sun)

New Nintendo 3DS XL Solgaleo and Lunala Limited ed + Pokemon Sun

New Nintendo 3DS XL Solgaleo and Lunala Limited ed + Pokemon Sun (+Sun)

Oferta specjalna -35%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • uwielbiasz Pokemony i chcesz identyfikować się z serią
  • to prawdziwie unikalna wersja konsoli!
  • w jednym zestawie dostajesz konsolę + grę
  • to świetna okazja na rozpoczęcie przygody z serią Pokemon!

Wybierz swoją wersję zestawu!

Dostępne zestawy widoczne są w odnośnikach nad ceną produktu, kliknij i wybierz swoją wersję!
  • 23-11-2016
  • Nintendo 

Wyjątkowa edycja New Nintendo 3DS z motywem legendarnych pokemonów oraz grą Pokemon Sun!

 

 Zestaw zawiera:

 

  • wyjątkową edycję konsoli New Nintendo 3DS
  • grę Pokemon Sun
 

 

Świętując dwudziestolecie serii Pokemon, Nintendo i Game Freak przedstawiają kolejną generację tego fenomenu popkultury!

 Pokemon Sun i Pokemon Moon trafią na sklepowe półki w listopadzie 2016 roku, wprowadzając mnóstwo nowości, rewolucyjną grafikę i nowe Pokemony do złapania!

 

Wyrusz w przygodę w regionie Alola, który inspirowany jest Hawajami. Cztery kolorowe wyspy dostarczą niezliczonych wrażeń i okazji do sprawdzenia swoich trenerskich umiejętności. Po raz pierwszy w historii serii możesz zwiedzać świat poruszając się w dowolnym w pełnym trójwymiarze! 

Zapowiedziane nowości:

 

 

 

 

Rotom Pokedex - odświeżony, zamieszkały przez Rotoma pokedex będzie służył jako interaktywna mapa na dolnym ekranie Twojego 3DS. Rotom nie tylko będzie komunikował się z graczem, ale też pokazywał miejsca warte odwiedzenia i sugerował kolejne cele - wszystko to na podstawie rozmów, które odbędziesz z psotaciami pobocznymi!

 

Skaner kodów QR - gracze bedą mogli przeskanować kody QR, aby otrzymać wyjątkowe pokemony lub zarejestrować nowe. 

 

Nowe formy pokemonów - po raz pierwszy w historii serii będziemy mogli wykorzystać Kompletne Formy niektórych pokemonów!

 

Battle Royal - nowy tryb potyczek pomiędzy trenerami. 4 graczy rywalizuje na zasadzie free-for-all! Walka kończy się w momencie, kiedy jeden z graczy straci wszystkie pokemony. Zwycięża ten, który pokonał najwiecej stworków wroga i ma najwięcej pokemonów ciągle zdolnych do potyczki.

 

 

 

 

 

Ultra Beasts - odnajdź potężne, zagrażające światu bestie, które siłą dorównują najznakomitszym Pokemonom!

 

Poke Finder - złap je wszystkie, złap ich chwile! Poke Finder umożliwia robienie zdjęć podczas rozgrywki i dzielenie się nimi ze społecznością. Wraz z postępem kariery poke-fotografa odblokujesz nowe właściwości Poke Findera!

 

Zygarde's Cube - podczas swojej podróży przez region Alola natrafisz na tajemnicze organizmy, które wchłoniesz za pomocą specjalnej kostki. Kto wie, być może droga do pełnej ewolucji potężnego Zygarde stanie otworem!

 

 

 

 


 

 

New Nintendo 3DS XL przynosi szybszy system, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

 

Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D"

 

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D.

*efekt 3D może u różnych użytkowników się różnić.

 

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

 

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

 

Mocniejszy procesor

 

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umożliwi granie w wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.

 

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

 

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę!

Dolny ekran New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także koniecznie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą.

 

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

 

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia danych ze starszej konsoli na nową.

 

Poprawione funkcje

 

- Duży wyświetlacz o przekątnej 4,88 cala dla lepszych przeżyć w grze

- Lepsze fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych

- Możliwość przenoszenia danych prosto z waszego PC za pomocą sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD

- Automatyczne dostosowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.

-  Śledź wideo online za pomocą internetowej przeglądarki.

 

Dostosuj swoja konsolę dla siebie

 

Tak samo jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DS,  New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL umożliwia dostosowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje mnóstwo różnych wzorów, między, którymi nie brakuje na przykład Mario, Zeldy a wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

 

Zawartość opakowania:

- konsola New Nintendo 3DS XL

- rysik New Nintendo 3DS XL

- karta pamięci microSDHC (4 GB)

- AR Karty

- instrukcja Quick-Start

- Instrukcja i gwarancja

- gra Pokemon Sun

 


 

UWAGA - zestaw nie zawiera ładowarki.

Dzieci poniżej szóstego roku życia: Istnieje ryzyko uszkodzenia wzroku przy używaniu funkcji 3D u dzieci poniżej szóstego roku życia. Rodzice lub opiekunowie prawni mogą wykorzystać kontrolę rodzicielską, zainstalowaną na konsoli w celu zabezpieczenia dzieci poniżej szóstego roku życia przed oglądaniem obrazów w 3D. Więcej informacji o trójwymiarowym obrazie znajdziecie w wstępie instrukcji obrazkowej konsoli Nintendo 3DS.  • 23-11-2016
  • Nintendo

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"New Nintendo 3DS XL Solgaleo and Lunala Limited ed + Pokemon Sun" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.