New Nintendo 3DS Black + Dragonball Z + YO-KAI WATCH

New Nintendo 3DS Black + Dragonball Z + YO-KAI WATCH

New Nintendo 3DS Black + Dragonball Z + YO-KAI WATCH

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • lubisz grać w podróży i cenisz sobie szeroką bibliotekę dostępnych gier
 • zestaw zawiera dwie doskonałe gry, które bawią przez długie godziny
 • cenisz sobie produkty Nintendo i z niecierpliwością czekasz na kolejne przygody Linka
Kup na prezent
 • 10-06-2016
 • Nintendo
 • 12 miesięcy

Doskonała konsola przenośna New Nintendo 3DS wraz grami Yo-Kai Watch i Hyrule Warrios Legends!
Graj w podróży, na przystanku i w parku!

 

New Nintendo 3DS przynosi jeszcze szybszy procesor, nowe sterowanie, jeszcze lepszy efekt 3D, poprawiony wygląd i zupełnie nowe przeżycia podczas grania!

 

Przyjemniejsze wrażenia przy graniu z funkcją 3D "super-stable 3D"

 

Funkcja "Super-stable 3D" pozwoli za pomocą kamery rozpoznać twarz użytkownika i automatycznie poprawić obraz według tego jak się porusza. W ten sposób powstają najlepsze przeżycia z 3D.

*efekt 3D może u różnych użytkowników się różnić.

 

Lepsza kontrola z nowym Control Stick i tylnimi przyciskami

 

Nowy C Stick, umieszczony w lewym górnym rogu nad przyciskami ABXY, umożliwia precyzyjniejsze sterowanie. Także dodane zostały przyciski ZR i ZL, umieszczone na tylnej stronie obok przycisków L i R. Te nowinki wyraźnie rozszerzają możliwości kontroli konsoli, które użyjecie na przykład przy graniu w Monster Hunter 4 Ultimate albo serfowaniu po internecie, gdzie nowe przyciski służą do przeskakiwania między zakładkami lub powiekszaniu widoku strony.

 

Mocniejszy procesor

 

Pod obudową New Nintendo 3DS ukrywa się mocniejszy procesor, który umozliwi granie w wymagające gry, przegrywanie wideo, szybsze pobieranie i używanie Miiverse i łagodniejsze przejścia między programami i grami.

 

 

Wsparcie figurek amiibo w niektórych grach

 

Popraw swoje przeżycia w grze z interaktywnymi figurkami amiibo, które wykorzystując funkcję NFC (near-field communication) pozwolą wnieśc do twojej gry niejedną niespodziankę!

Dolny ekran New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL ma wbudowaną funkcję NFC, także koniecznie możesz wziąć wszędzie swoje amiboo ze sobą.

 

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS i 3DS

 

Nie bój się, że stracisz możliwość grania w swoje ulubione gry Nintendo DS. New Nintendo 3DS jest wstecznie kompatybilne i prawie we wszystkie gry dla Nintendo DS i DSi można grać na platforie 2D. Tak samo na New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL można wgrać wszystkie gry na Nintendo 3DS, razem z możliwością przeniesienia danych ze starszej konsoli na nową.

 

Poprawione funkcje

 

- 1.2 razy większy wyświetlacz w porównaniu do Nintendo 3DS

- Lepsze fotografowanie przy gorszych warunkach świetlnych

- Możliwość przenoszenia danych prosto z waszego PC za pomocą sieci WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamieci microSD

- Automatyczne dostosowanie jasności ekranu poprawi widoczność i wydłuży działanie baterii.

- Śledź wideo online za pomocą internetowej przeglądarki.

 

New Nintendo 3DS zawiera następujące elementy:

 • konsola New Nintendo 3DS
 • wymienialna obudowa przednia i tylna w kolorze konsoli
 • rysik New Nintendo 3DS
 • karta pamięci microSDHC (4 GB)
 • AR Karty
 • instrukcja Quick-Start
 • instrukcja i gwarancja
 • gry Dragonball Z Extreme Butoden i Yo-Kai Watch

 

New Nintendo 3DS to najlepsza i najpopularniejsza konsola przenośna na rynku. Oferuje ogromną bibliotekę gier (The Legend of Zelda, Super Mario, Pokemon) i rewolucyjną funkcjonalność 3D! 

 

UWAGA! Zestaw NIE ZAWIERA ŁADOWARKI! Koniecznością jest zakupienie jej osobno lub użycie ładowarki dla Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi lub Nintendo DSi XL.

 

 

Yo-Kai Watch™ to japoński fenomen kulturowy – gry, anime i manga o setkach czasem słodkich, czasem strasznych, a zazwyczaj psotnych Yo-Kai, które zamieszkują nasz świat. Ukrywają się wszędzie!


Znajdź je, zaprzyjaźnij się z nimi i stwórz z nich drużynę, aby walczyć ze złymi Yo-Kai i pomagać ludziom w potrzebie! Dzięki zegarkowi Yo-Kai Watch możesz zobaczyć zwykle niewidzialne Yo-Kai, które ukrywają się w Twoim mieście.


Wiele z nich sprawia ludziom problemy, dlatego będziesz musiał stworzyć drużynę złożoną z sześciu Yo-Kai na swoim Yo-Kai Wheel i wzywać ją w razie potrzeby. Każdy Yo-Kai ma inną osobowość i inne umiejętności, dlatego do rozwiązywania różnych problemów i walki ze złymi Yo-Kai będziesz musiał używać różnych drużyn.

 

 

 

Dragon Ball Z: Extreme Butouden to kolejna odsłona serii bijatyk osadzonych w uniwersum Dragon Ball. Przeznaczona na konsolę 3DS to pierwsza część cyklu przeznaczona na tę platformę i jednocześnie powrót marki po czteroletniej przerwie. Podobnie jak większość tytułów tego gatunku przedstawia pole bitwy w perspektywie dwuwymiarowej. Za produkcję odpowiada studio Arc System Works.

Gra oferuje ponad 100 grywalnych postaci, wykorzystanie technologii 3D, trójwymiarowe plansze i bardzo dynamiczną rozgrywkę.

 • 10-06-2016
 • Nintendo
 • 12 miesięcy

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"New Nintendo 3DS Black + Dragonball Z + YO-KAI WATCH" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.