Nelson Mandela (MP3)

Nelson Mandela
Angielski dla średnio zaawansowanych

Macmillan Readers: pre-intermediate level

Nelson Mandela was born in a remote African village but went on to become the most influential African leader in history. This Macmillan Reader charts Mandela’s journey from childhood to ANC activist. It goes on to describe his release after 27 years’ imprisonment by the South African government, his role in ending Apartheid and his eventual inauguration as the first black President of South Africa.

Nelson Mandela urodził się w jednej z typowych afrykańskich wiosek. Z czasem stał się jednym z najsłynniejszych przywódców w Afryce. Biografia opisuje jego drogę od prawnika do lidera Afrykańskiego Kongresu Narodowego (ANC), uwolnienie z więzienia po 27 latach, walkę z Apartheidem oraz inaugurację jako pierwszego czarnoskórego prezydenta RPA.


Audiobooki z serii Macmillan Readers to znana na całym świecie seria nagrań w języku angielskim. Kolekcja biografii jest nie tylko nauką samego języka, ale też kompleksową wiedzą o wybitnych postaciach historii, nauki i literatury. Seria jest skierowana do tych, którzy chcą rozpocząć słuchanie oryginalnej literatury po angielsku. Zobacz więcej » tutaj.

Poziom tego audiobooka to 'pre-intermediate level' - jego treść została napisana przy użyciu 1400 podstawowych słów.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nelson Mandela" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.