Nela na tropie przygód

 Nela na tropie przygód
Mała Reporterka jak zwykle na tropie niesamowitych przygód! Nela jest już 10-letnią dziewczynką, a przez ostatnie pięć lat zwiedziła niemalże pół świata – nie było to jednak takie zwykłe podróżowanie, gdziekolwiek bowiem wybierze się Mała Reporterka, tam czekają niezwykłe przygody! Dokąd tym razem zabierze nas Nela?

„Nela na tropie przygód” to już czwarta książka Małej Reporterki, pełna fantastycznych opowieści – Nela po prostu uwielbia opowiadać innym dzieciom o egzotycznych miejscach, innych kulturach oraz niezwykłych zwierzętach. Przez ostatnie kilka lat dziewczynka podróżowała po świecie – zwiedziła między innymi w Kenię, Zanzibar, Tajlandię, Indonezję, Kostarykę, Peru, Boliwię oraz Chile. Niedługo Azja, Afryka i Ameryka Południowa nie będą mieć przed Nelą żadnych tajemnic! Dlaczego Nela postanowiła zostać małą reporterką? Zainspirował ją jej idol, Australijczyk Steve Irwin – tak jak on dziewczynka postanowiła zostać reporterem-podróżnikiem i opowiedzieć innym o tym, jak piękny i ciekawy jest otaczający nas świat.

Dla wszystkich, którzy śledzą jej przygody, Nela przygotowała kolejną porcję swoich wciągających reportaży. Dokąd tym razem wybierzemy się z Małą Reporterką? Zwiedzimy mnóstwo egzotycznych i ciekawych miejsc! W „Neli na tropie przygód” pojedziemy do Etiopii, Sri Lanki, Tajlandii, Wietnamu, Mjanmy, Kostaryki oraz na Mauritius. Kogo poznamy podczas tej podróży? Nela Mała Reporterka przedstawi nam leniwce, które odwidzimy w schronisku w Kostaryce, podczas nocnych połowów na Morzu Południowochińskim zobaczymy z bliska ośmiornice, poszukamy dzikich słoni w Mjanmie (dawnej Birmie), zobaczymy także, jak wygląda Kostaryka z wysokości drzew, popatrzymy, jak wykluwają się małe żółwie na Sri Lance oraz wyruszymy na spotkanie małp w Etiopii. To jednak nie wszystko! W książce „Nela na tropie przygód” odwiedzimy także do schroniska żółwi olbrzymich na Mauritiusie, popłyniemy szukać wielorybów na Oceanie indyjskim, zajrzymy do niezwykłych afrykańskich plemion w Etiopii oraz zobaczymy Zatokę Lądującego Smoka w Wietnamie. To będzie naprawdę niesamowita przygoda!

Czego dowiemy się podczas tej podróży? Nela Mała Reporterka zdradzi między innymi, ile palców mają leniwce, dlaczego ośmiornica wypuszcza atrament, jakie państwo przypomina kształtem słonia, gdzie mieszkają dżelady, jak słonie wyrażają przyjaźń, czy wieloryby potrafią skakać i w jakim języku mówi się na Sri Lance. Zobacz, jaki niezwykły jest świat!

„Nela na tropie przygód” nie jest zwyczajną książką – Mała Reporterka przygotowała ją specjalnie dla nieustraszonych poszukiwaczy przygód. W książce poukrywane są tajemne kody, które otworzą dostęp do dodatkowych treści multimedialnych – skanując kody, możesz za pomocą aplikacji oglądać filmy, które Nela nakręciła podczas swoich podróży. Możesz więc nie tylko czytać i oglądać zdjęcia, ale również zeskanować kod i w trakcie rozdziału obejrzeć film dotyczący tej konkretnej przygody!

„Nela na tropie przygód” to początek kolejnej, pasjonującej podróży!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

" Nela na tropie przygód " wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.