Nela na kole podbiegunowym (Okładka twarda)

Nela na kole podbiegunowym

Nela na kole podbiegunowym (Okładka twarda)

Choć o Neli - Małej Reporterce niewiele wiadomo, każda kolejna jej książka cieszy się ogromną popularnością! Inspirująca podróżniczka doczekała się również własnego programu telewizyjnego, który zafascynowane światem dzieciaki kochają oglądać! Chcesz ruszać na kolejną pasjonującą wyprawę? Oto "Nela na kole podbiegunowym" - już szósta część przygód Małej Reporterki.

Tym razem Nela ma już 11 lat i rusza w daleką podróż do najbardziej mroźnego zakątka świata. I choć to naprawdę trudna i bardzo wymagająca wyprawa, Mała Reporterka bardzo chce zabrać Cię tam ze sobą. Rusz przez śnieżne zaspy psim zaprzęgiem, zobacz jak wygląda codzienne życie maskonurów i wybierz się na poszukiwanie niedźwiedzia polarnego!

"Nela na kole podbiegunowym" to kolejna fascynująca książka dla najmłodszych czytelników, która może zarazić ich pasją do podróżowania i odważnego odkrywania świata. Czyta się ją niezwykle lekko i nad wyraz łatwo, dzięki czemu z pewnością nie znudzi nawet tych, którzy stronią od lektury - szczególnie, że może okazać się fantastyczną inspiracją do kolejnych zabaw. W końcu przygoda może czekać nawet we własnym ogródku, prawda?

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nela na kole podbiegunowym" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.