Nela na kole podbiegunowym. Podróże Neli (Okładka twarda)

Nela na kole podbiegunowym. Podróże Neli

Nela na kole podbiegunowym. Podróże Neli (Okładka twarda)

Oferta specjalna -35%
Kup na prezent
Nela ma już 11 lat i ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania – tym razem Mała Reporterka wyruszyła na ekscytującą, pełną niesamowitych wrażeń wyprawę na koło podbiegunowe!

Nela Mała Reporterka przygotowała dla swoich fanów nie lada gratkę! Jej kolejna, już szósta książka to relacja z wyprawy na koło podbiegunowe – Nela wybrała się w podróż do Finlandii, Islandii i Grenlandii. Zobacz, jak wyglądały mroźne przygody Małej Reporterki opisane w książce „Nela na kole podbiegunowym”!

Uwielbiana przez dzieci Nela Mała Reporterka zwiedziła przez ostatnie 6 lat całkiem spory kawałek świata – była między innymi w Zanzibarze, Tanzanii, Kenii, Indonezji, Kambodży, Kostaryce, Panamie oraz Peru i Chile. Podczas swoich podróży po Afryce, Azji i Ameryce Południowej Nela przeżyła niezapomniane przygody i poznała fantastycznych ludzi – odwiedziła Masajów oraz plemię Omo, ratowała żółwia, wspięła się na wysokość 4000 metrów nad poziomem morza, głaskała tygrysa, zeszła do jaskini o głębokości 120 metrów, a nawet obserwowała z bliska groźne, krwiożercze piranie! Tym razem dzielna dziewczynka wybrała się w zupełnie inne rejony świata – przyszedł czas na mroźną przygodę! Jak wyglądała podróż opisana w „Nela na kole podbiegunowym?

Podczas podróży na koło podbiegunowe Nela Mała Reporterka wybrała się do Grenlandii, Finlandii oraz Islandii, gdzie przeżyła fantastyczne przygody – jechała w psim zaprzęgu, zaprzyjaźniła się z psami husky i reniferami, zobaczyła niesamowite maskonury, płynęła potężnym lodołamaczem i stanęła u bram wioski Świętego Mikołaja! Jak wygląda mroźny świat północy? Czy Neli udało się spotkać Świętego Mikołaja i jego sympatycznych pomocników? Czy udało jej się zobaczyć niedźwiedzia polarnego? Dowiedz się, jakie tajemnice skrywa koło podbiegunowe i jego mieszkańcy!

„Nela na kole podbiegunowym” to zaproszenie na prawdziwą, zapierającą dech w piersiach przygodę – książka jest pełna przepięknych zdjęć oraz map, dzięki którym można poczuć się częścią wyprawy! To jednak nie wszystko – Nela przygotowała książkę dla prawdziwych odkrywców i ukryła w niej tajne kody. Znajdując je, otworzysz dostęp do dodatkowych treści multimedialnych i wcześniej nieopublikowanych reportaży Małej Reporterki!

Nic dziwnego, że Nela Mała Reporterka stała się idolem dzieci – pokazuje im, że świat jest piękny i że warto podążać za swoimi marzeniami. Idolem Neli jest Steve Irwin, który poświęcił całe swoje życie podróżom i ochronie przyrody – dziewczynka od zawsze marzyła, aby tak jak on zostać reporterem-podróżnikiem. W swoją pierwszą podróż wybrała się z rodzicami, gdy miała zaledwie pięć lat! Nela postanowiła podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi dziećmi, zaczęła więc kręcić zapierające dech w piersiach reportaże oraz pisać fascynujące, wciągające książki.

Uwielbiasz podróże? Ciekawi Cię świat, jego różne oblicza oraz tajemnice? Wybierz się w kolejną podróż z Małą Reporterką, czytając książkę „Nela na kole podbiegunowym”!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nela na kole podbiegunowym. Podróże Neli" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.