Nela i polarne zwierzęta (Okładka twarda)

Nela i polarne zwierzęta

Nela i polarne zwierzęta (Okładka twarda)

Oferta specjalna -39%
Kup na prezent
To jeszcze nie koniec przygód na kole podbiegunowym!

Mała Reporterka przygotowała specjalną wyprawę – pora więc wrócić na daleką Północ, aby poszukać polarnych zwierząt! Wraz z Nelą przemierzymy ląd i wody, aby wytropić wiele niesamowitych zwierząt, między innymi polarnego misia, orkę, fokę, a nawet… rekina olbrzymiego!

Nela Mała Reporterka ma już 12 lat, a za sobą wiele fantastycznych przygód. Odbyła liczne podróże do Azji, Afryki oraz Ameryki Południowej i Środkowej, a podczas każdej wyprawy przeżyła też liczne przygody! Uratowała życie żółwia, łowiła krwiożercze, groźne piranie, zanurkowała w Morzu Karaibskim w poszukiwaniu zatopionych skarbów i okrętów, zaprzyjaźniła się ze słoniątkiem oraz oglądała wystrojone lamy. Jakie kraje odwiedziła już Mała Reporterka? Nela zajrzała między innymi do Japonii, Etiopii, Tajlandii, Boliwii, Zanzibaru, Chile, Tanzanii, Wietnamu, Panamy, Kostaryki oraz na Sri Lankę. Niedawno Nela zdecydowała się jednak zmienić kierunek swoich wypraw i skierowała się na północ – tam też czekały na nią niesamowite przygody! Podczas swojej ostatniej podróży Mała Reporterka wybrała się na koło podbiegunowe, a dokładniej do Finlandii, Grenlandii i Islandii, gdzie poznała przyjacielskie renifery i ich ciepłych hodowców, odwiedziła wioskę Świętego Mikołaja, jechała w psim zaprzęgu i zaprzyjaźniła się z dwoma psami husky – Popovem i Flavem. „Nela i polarne zwierzęta” to kolejna wyprawa na Północ, która będzie jeszcze ciekawsza – będziemy tropić niesamowite zwierzęta!

„Nela i polarne zwierzęta” pozwoli jeszcze bliżej przyjrzeć się futrzastym mieszkańcom Północy – Nela przedstawi nam uroczego lisa polarnego, foki, niedźwiedzie polarne i dzikie pieski grenlandzkie. Mała Reporterka przygotowała coś specjalnego – w „Neli i polarnych zwierzętach” zanurkujemy wraz z Nelą w zimne wody u wybrzeży Szkocji! Tam poznamy takie fantastyczne zwierzęta jak rekin olbrzymi, rekin wielkogłowy, a także orki, przyjrzymy się również z bliska zapierającej dech w piersiach arktycznej rafie. W książce „Nela i polarne zwierzęta” Mała Reporterka zdradzi wiele polarnych tajemnic dotyczących świata zwierząt – dowiemy się między innymi, czy małe misie polarne potrafią stanąć na dwóch łapach, jak wygląda lis polarny, który zapomniał na zimę zmienić futro, czy niedźwiedzie polarne mruczą i jak wyglądają ukwiały puchowe. Czeka nas kolejna, niezapomniana przygoda!

Nela przygotowała również dodatkowe atrakcje dla swoich czytelników: tak jak w poprzednich książkach, w „Neli i polarnych zwierzętach” znajduje się mnóstwo przepięknych, kolorowych zdjęć, mapy oraz tajne kody, które pozwolą zobaczyć filmy nakręcone przez Małą Reporterkę podczas polarnych podróży – z ich pomocą można poczuć się częścią wyprawy!

Ciekawi Cię, jakie zwierzęta ukrywają się wśród polarnych krajobrazów Północy i jakie mają zwyczaje? Wybierz się w kolejną podróż pełną przygód wraz z Nelą Małą Reporterką!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Nela i polarne zwierzęta" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.