Need For Speed: Most Wanted (PC) PL DIGITAL

Need For Speed: Most Wanted (PC) PL DIGITAL
 • PC
 • angielska
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL
 • Quad Core i5 2.6 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows Vista (SP1)/7, łącze internetowe

Sprawiaj kłopoty.

Ścigaj się, zwiej policji i odkryj ogromny, otwarty świat, pełen niesamowitych samochodów. Tu liczy się adrenalina i rywalizacja ze znajomymi.

Zintegrowany, otwarty świat
Zostaw po sobie ślad: przemknij przez gry znajomych jak błyskawica i pobij wszystkie rekordy.

Autolog nowej generacji pozwoli ci zaznaczyć obecność w Fairhaven, wyświetlając rekordy prędkości, najlepsze czasy, wyniki pościgów i odległość skoków. Przejedź obok fotoradaru, punktu podmiany lub skoczni, aby zobaczyć listę wyników, przypisaną do danego obiektu. Potem weź rozpęd, dociśnij gaz do dechy i spróbuj pobić zapisane rekordy. Jeśli wykonasz najdłuższy skok, przebijając się przez billboard, pojawi się na nim twoje zdjęcie! Będzie przypominało innym, kto naprawdę jest Most Wanted.


Znajdź samochód. Ruszaj po zwycięstwo.
Znajdź wóz. Zasiądź za kółkiem. Zrób wszystko, by zdobyć miano Most Wanted.

Za długo musieliście czekać na możliwość prowadzenia samochodów, które kochacie. Koniec z tym. W Most Wanted „otwartość” oznacza więcej niż tylko otwarty świat. Prawie każdy samochód dostępny jest od początku. Pojeździj po mieście. Jeśli znajdziesz jakiś samochód - jest twój. Do każdego wozu przypisane są zawody podkreślające jego unikalne osiągi. Opanuj umiejętność jazdy nimi, a zdobędziesz Speed Points i wyższą rangę. Gdy zdobędziesz odpowiednią liczbę punktów, otrzymasz prawo rzucenia wyzwania kierowcom najlepszych samochodów w grze - 10 Most Wanted. Jeśli pokonasz ich w starciu jeden na jednego, zostaniesz Most Wanted Fairhaven. Zwiększysz swoje szanse, jeśli skorzystasz z modyfikacji. Możesz stuningować auto swych marzeń, wyposażając je we wzmocnione podwozie i nadwozie, opony dopompowywane, turbodoładowanie lub opony wyścigowe. Dostosowywanie wozu do własnych potrzeb to podstawa rozgrywki w Most Wanted. Każdy mod daje ci więcej możliwości. Pokaż znajomym, rywalom i stróżom prawa na co cię stać - eksperymentuj z różnymi autami i sprzętem.


Modyfikacje
Zmodyfikuj samochód. Skup się na swoich zaletach.

Wszystko, co robisz w Most Wanted, zapewnia punkty prędkości, zwiększa poziom prędkości i odblokowuje modyfikacje. Ulepsz opony, podwozie, karoserię i zawieszenie. Zmieniaj kolory. Dodaj tablice rejestracyjne. Jeźdź ze stylem. Zwiększ zalety samochodu, takie jak prędkość na prostej, osiągi podczas jazdy terenowej czy wytrzymałość. Albo zniweluj jego wady. Popraw prędkość maksymalną F-150 Raptora, spraw, że Corvetta poradzi sobie w terenie, lub wzmocnij Ariel Atoma.


Sprawiaj kłopoty.
Policji. Znajomym. Dla zabawy!

Zapnij pas, wciśnij gaz i trzymaj się mocno – przed tobą przejażdżka życia. W Most Wanted zasiądziesz za kierownicą wspaniałych samochodów, które od zawsze ci się marzyły. Wszystko jest całkowicie autentyczne, nie ma żadnych granic. Wciśnij gaz do oporu i jedziesz! Wykonuj idealne drifty przy prędkości 200 mil na godzinę, zmieć znajomych z drogi i przechytrz gliniarzy. Nie zapominaj przy tym, że dobry styl to podstawa.


Gra wieloosobowa bez przerwy
Brak menu. Brak poczekalni. Ciągła rywalizacja

Nasz tryb wieloosobowy opiera się na intensywnej rywalizacji, zdobywaniu nowych rang i modyfikacji pojazdów. Stawiamy na gry zespołowe, różnorodność, ciągłe punktowanie i niekończące się nagrody. Wybierz samochód, spotkaj się ze znajomymi i ciesz się imponującą listą zawodów. Walcz o najlepszą pozycję na starcie albo eliminuj rywali przed samą metą. Sieciowe wyścigi, jakich jeszcze nie było.


 

 • PC
 • angielska
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • MUVE.PL
 • Quad Core i5 2.6 GHz, 2 GB RAM (4 GB RAM - Vista/7), karta grafiki 1024 MB (GeForce GTX 560 lub lepsza), 20 GB HDD, Windows Vista (SP1)/7, łącze internetowe

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Need For Speed: Most Wanted (PC) PL DIGITAL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.