Need for Speed Heat (PC) PL klucz Origin + BONUS!

Need for Speed Heat (PC) PL klucz Origin + BONUS!

Need for Speed Heat (PC) PL klucz Origin + BONUS!

 • PC
 • polski dubbing
 • 08-11-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Electronic Arts Inc
 • wkrótce

Pracuj za dnia, a nocą stawiaj wszystko na jedną kartę w Need for Speed™ Heat, zapierającej dech w piersiach wyścigowej przygodzie, w której zmierzysz się ze skorumpowaną policją, próbując się dostać do elity wyścigów ulicznych. Za dnia bierz udział w Speedhunters Showdown, legalnych zawodach, w których możesz zdobywać środki na ulepszenia garażu pełnego naprawdę potężnych maszyn. Gdy twoja bryka jest odpicowana i ulepszona, możesz podkręcić tempo zmagań. Zanurz się w mroku nocy, gdzie wraz ze swoją ekipą weźmiecie udział w nielegalnych wyścigach ulicznych, które poprawią twoją reputację i zapewnią ci dostęp do większych zawodów i lepszych części. Pod osłoną ciemności grupy wyjętych spod prawa łotrów tylko czekają na okazję, by cię sprzątnąć i zabrać wszystko, co udało ci się zgromadzić. Załatw ich i postaw wszystko na jedną kartę w rywalizacji o sławę w półświatku albo udaj się do kryjówki, by przeżyć kolejny dzień pełen wrażeń. W tej ulicznej grze wyścigowej drogi, ryzyko i szaleńcze wyścigi nigdy się nie kończą. Możesz bujać się po mieście ze swoją ekipą, twój garaż pełen jest samochodów, a miasto to twój osobisty plac zabaw.

 

KLUCZOWE FUNKCJE

Zaryzykuj i sięgnij po zwycięstwo – Za dnia ustaw się na linii startu w Speedhunter Showdown, walcząc o nagrody w wyścigach, drifcie i wydarzeniach pobocznych. Następnie poznaj smak nocnego życia, uczestnicząc w nielegalnych wyścigach, by podnieść swoją reputację. Uważaj tylko na policję, ponieważ gdy zachodzi słońce nie tylko ty łamiesz zasady. Emocje nigdy cię nie opuszczą – ryzyko sprawi, że krew w twoich żyłach popłynie szybciej.

 

Bądź niepokorny i zdobądź sławę – Jeszcze więcej opcji personalizacji twojej kolekcji samochodów, jak również unikalnego stylu za kółkiem. Teraz nic cię nie powstrzyma. Wyróżnij się i spraw, by wszyscy wiedzieli, z kim mają do czynienia. A to oznacza również podkręcenie twoich wozów: poprawiaj osiągi i sterowność samochodu, aby pasowały do twojego stylu, a następnie stwórz ekipę z kumplami z sieci i ruszaj na ulice Palm City, aby siać chaos. A gdy ktoś spróbuje cię zatrzymać… wtedy zacznie się prawdziwa zabawa.

 

Ochłoń przez chwilę – Za dnia musisz uważać, aby nie wkurzyć patrolujących ulice Palm City gliniarzy. Po zmroku jednak zasady się zmieniają, a do gry wkraczają skorumpowane oddziały. Teraz siedzą ci na ogonie i polują na twoje wozy. Zapoznaj się z fabułą i staw czoła dowódcy sił uderzeniowych, porucznikowi Mercerowi, który za brudne pieniądze przeprowadza operacje wymierzone w wyścigi i przejmuje samochody dla zysku. Musisz się ścigać pod bacznym okiem Mercera, aby obnażyć jego ciemne interesy i mieć szansę na przetrwanie i dostanie się do elity wyścigów ulicznych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2019 ELECTRONIC ARTS INC.  EA, LOGO EA, NEED FOR SPEED ORAZ LOGO NEED FOR SPEED SĄ ZNAKAMI HANDLOWYMI ELECTRONIC ARTS INC. NAZWY, PROJEKTY I LOGO WSZYSTKICH PRODUKTÓW NALEŻĄ DO ICH WŁAŚCICIELI I SĄ WYKORZYSTYWANE ZA ICH ZGODĄ.

 

POJAZDY MOGŁY BYĆ SPERSONALIZOWANE PRZEZ EA Z UŻYCIEM FIKCYJNYCH LUB LICENCJONOWANYCH CZĘŚCI, LOGOTYPÓW I MODYFIKACJI.

 

POKAZANE W GRZE AKROBACJE KASKADERSKIE SŁUŻĄ WYŁĄCZNIE CELOM ROZRYWKOWYM. NA DROGACH PUBLICZNYCH ZAWSZE PROWADŹ SAMOCHÓD BEZPIECZNIE, ZGODNIE Z PRZEPISAMI I MIEJ ZAPIĘTE PASY.

 

Informacje prawne na temat przedsprzedaży:

TA OFERTA ZOSTAŁA CI PRZEDSTAWIONA TYLKO W CELACH PROMOCYJNYCH I NIE POSIADA WARTOŚCI RYNKOWEJ. OFERTA WYGASA WRAZ Z PREMIERĄ Need for Speed Heat™ („PRODUKTU”). DOTYCZY TYLKO NOWYCH ZAKUPÓW PRODUKTU. WAŻNA TYLKO U SPRZEDAWCÓW DETALICZNYCH, SPRZEDAJĄCYCH PRODUKT. OFERTA NIE MOŻE ZOSTAĆ ZASTĄPIONA, WYMIENIONA, SPRZEDANA, UDOSTĘPNIONA ZA GOTÓWKĘ ANI ZA JAKIEKOLWIEK INNE PRODUKTY I USŁUGI. NIE ŁĄCZY SIĘ Z INNYMI PROMOCJAMI LUB ZNIŻKAMI, CHYBA ŻE ZA WYRAŹNĄ ZGODĄ EA; NIE MOŻE BYĆ ŁĄCZONA Z JAKĄKOLWIEK KARTĄ PRZEDPŁACONĄ, DOSTĘPNĄ DLA WYBRANEJ ZAWARTOŚCI. NIE OBOWIĄZUJE TAM, GDZIE JEST ZAKAZANA, OPODATKOWANA BĄDŹ OGRANICZONA PRAWNIE. DO GRY WYMAGANE MOGĄ BYĆ POŁĄCZENIE INTERNETOWE, KONTO EA, AKCEPTACJA UMOWY UŻYTKOWNIKA EA (TERMS.EA.COM) ORAZ POLITYKI PRYWATNOŚCI I PLIKÓW COOKIE (PRIVACY.EA.COM), A TAKŻE REJESTRACJA ZA POMOCĄ KODU PRODUKTU JEDNORAZOWEGO UŻYTKU. OSTATECZNE INFORMACJE O PRODUKCIE I OCHRONIE ZAWARTOŚCI DOSTĘPNE BĘDĄ NA STRONIE ea.com/legal. W CELU UZYSKANIA DOSTĘPU DO FUNKCJI SIECIOWYCH MOŻE BYĆ WYMAGANE UKOŃCZENIE 13 LAT. WYMAGANE AKTUALIZACJE ZAWARTOŚCI MOGĄ BYĆ POBIERANE AUTOMATYCZNIE, MOGĄ WYMAGAĆ DODATKOWEGO MIEJSCA NA DYSKU, OPŁAT ZA UŻYTKOWANIE I DODATKOWYCH ZAKUPÓW. EA MOŻE ZAWIESIĆ DZIAŁANIE FUNKCJI SIECIOWYCH PO UPRZEDNIM POWIADOMIENIU Z 30-DNIOWYM WYPRZEDZENIEM NA STRONIE ea.com/service-updates.

 • PC
 • polski dubbing
 • 08-11-2019
 • klucz produktu
 • Produkt dostępny wyłącznie na terytorium Polski
 • Electronic Arts Inc
 • wkrótce

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Need for Speed Heat (PC) PL klucz Origin + BONUS!" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.