Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3 - Nawałnica mieczy: Część 1 - Stal i śnieg (ebook) (do pobrania)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3 - Nawałnica mieczy: Część 1 - Stal i śnieg (ebook)

Pieśń Lodu i Ognia. Tom 3 - Nawałnica mieczy: Część 1 - Stal i śnieg (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -8%
4.50 / 2 głosów

Kup na prezent

Seria

Zobacz wszystkie
produkty  z  serii

Siedem królestw rozdarła krwawa wojna, a zima zbliża się niczym rozwścieczona bestia. Ludzie z Nocnej Straży przygotowują się na spotkanie z wielkim chłodem i żywymi trupami, które mu towarzyszą. Do inwazji na północ, której świeżo wykutą koronę nosi Robb Stark, szykuje się jednak horda głodnych, dzikich ludzi władających magią nawiedzanego pustkowia. Siostry Robba zaginęły, nie żyją albo w każdej chwili mogą zginąć na rozkaz króla Joffreya z rodu Lannisterów. A za morzem ostatnia z Targaryenów wychowuje smoki, które wykluły się na pogrzebowym stosie jej męża, gotowa pomścić śmierć ojca, ostatniego ze smoczych królów zasiadających na Żelaznym Tronie.

Kupując ten produkt otrzymasz:

 • wersję bez zabezpieczeń DRM

 • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

 • 2 marca 2015 Anastazja93,

  Cisza przed burzą

  Stal i śnieg nieco wycisza i łagodzi tempo akcji...by za chwilę uderzyć nas ze zdwojoną siłą w kolejnej części. Mimo to, stal i śnieg czyta się bardzo... czytaj >
  Stal i śnieg nieco wycisza i łagodzi tempo akcji...by za chwilę uderzyć nas ze zdwojoną siłą w kolejnej części. Mimo to, stal i śnieg czyta się bardzo dobrze - przez swoją nieśpieszność pozwala na chwilę refleksji i skupienia się na nowych wątkach.
  21 lutego 2015 ElfikBook,

  Król, król i król...?

  "Nawałnica mieczy" tak samo, jak poprzednie części jest bardzo rozbudowana. Uwielbiam takie książki, ponieważ mogę odpocząć od jakiegoś wątku, a późni... czytaj >
  "Nawałnica mieczy" tak samo, jak poprzednie części jest bardzo rozbudowana. Uwielbiam takie książki, ponieważ mogę odpocząć od jakiegoś wątku, a później do niego wrócić bez przeszkód. Podziwiam autora, że nie pogubił się w pisaniu tej powieści i przy tym stworzył wiele bohaterów, którzy mają całkiem odmienne charaktery. Polecam każdemu fanowi fantastyki.

4.50

Na podstawie 2 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1