Naturalnie (Okładka twarda)

Naturalnie

Naturalnie (Okładka twarda)

Oferta specjalna -35%
Kup na prezent
Nie ma nic cenniejszego, niż to, co może nam dać sama natura. W dobie coraz to nowych, coraz to dziwniejszych diet, metod przyrządzania potraw rodem niemal z kosmosu, wątpliwych, nieraz podejrzanych dodatków i wszechwiedzących kulinarnych guru, którzy mówią nam, co, jak i kiedy mamy jeść, a czego kategorycznie spożywać nie wolno, co rusz wywracając światopogląd do góry nogami – warto skupić się na tym, co proste, świeże i po prostu naturalne!

Agnieszka Cegielska, lubiana pogodynka i prezenterka telewizji TVN, prezentuje swoją debiutancką książkę, owoc jej pracy nad cyklem „Naturalnie” w ramach programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Ta seria krótkich porad na temat zdrowego, świadomego i mądrego życia z wykorzystaniem darów, jakie daje nam natura, zyskała ogromną popularność wśród widzów porannego programu, którzy domagali się kolejnych porcji ciekawostek i praktycznych wskazówek. Tak pozytywny odzew ze strony widzów nakłonił Cegielską, by swoją wiedzę i doświadczenie w temacie zdrowego stylu życia przelać na papier i w ten sposób dotrzeć z nią do jeszcze szerszego grona odbiorców. Tak powstała pełna inspiracji książka zatytułowana po prostu „Naturalnie”.

Pierwsze skrzypce w „Naturalnie” grają dary natury, na co dzień niedoceniane lub zupełnie ignorowane, jednak posiadające niezwykłe właściwości, bezcenne dla zdrowia i dobrego samopoczucia każdego człowieka. Agnieszka Cegielska w niezwykle interesujący sposób opowiada o tym, co dobrego przynieść może wprowadzenie do swojego codziennego jadłospisu takich składników jak choćby najzwyklejsza kasza jaglana, awokado, pyłek pszczeli, a także daktyle, a nawet brzoza czy popularna w ostatnich latach spirulina. Podpowiada też, w jaki sposób przygotowywać swoje codzienne posiłki, by mieć pewność, że będą one pozbawione niepotrzebnej, szkodliwej chemii, a zamiast tego będą pełne witamin, minerałów i antyoksydantów.

„Naturalnie” to pięknie wydana książka, w której Agnieszka Cegielska zaprezentowała 35 różnych całkowicie naturalnych składników, opisując ich niezwykłe właściwości, które mają zbawienny wpływ na stan zdrowia, wygląd i samopoczucie każdego, kto zdecyduje się wprowadzić je do swojej codziennej diety. Ponadto teoretyczną wiedzę autorka uzupełnia o tę całkowicie praktyczną w postaci ciekawych przepisów kulinarnych z wykorzystaniem tych darów natury.

Agnieszka Cegielska, jak sama mówi, dzieli się swoją wiedzą, zbieraną przez lata i przekazywaną jej przez napotkanych w ciągu jej życia ludzi, zarówno w jej własnej rodzinie, jak i podczas podróży na najdalsze krańce świata, marząc o tym, by pomogła ona jak największej liczbie osób i sprawiła, by czuli się oni zdrowsi i szczęśliwsi. Książka „Naturalnie” pomoże Ci w prosty, po prostu naturalny sposób odmienić swoje życie na lepsze!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Naturalnie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.