Następstwa wielkich podbojów (MP3)

Następstwa wielkich podbojów
Kolejna w historycznej serii audiobooków autorstwa Ryszarda Kuleszy publikacja, tym razem dotycząca wielkich starożytnych podbojów. Niezwykle interesująco zebrane fakty i wiadomości

pozwalają zapoznać się z pasjonującymi dziejami cywilizacji, których istnienie dało początek światu w kształcie, jaki znam dziś lub tych, które nie przetrwały próby czasu. Usłyszymy zarówno o trudach politycznych, logistycznych i technicznych, jakie stawały przed mocarstwami chcącymi rozszerzać swe terytoria. Autor szczegółowo opowiada również o konsekwencjach, jakie spotykały zarówno podbitych, jak i podbijających, formach, jakie przybierała późniejsza relacja takich państw czy plemion i jak kształtowała się przez to sytuacja na mapie starożytnej Europy.

Audiobook „Następstwa wielkich podbojów” to doskonała lekcja historii, nagranie można wykorzystać jako powtórkę przed sprawdzianem czy egzaminem, ale również jako prezentację na zajęciach z uczniami. Z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom historii i wszystkim tym, którzy dopiero poznają pradawne dzieje.

Książkę w wersji audio czytają Ryszard Kosecki i Karol Stępowski.

Jako audiobooki ukazały się też inne publikacje Ryszarda Kuleszy, między innymi „Antyczna Grecja” oraz „Religia Rzymian i chrześcijanie”, „Starożytna Sparta”, „Świat greckich poleis”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Następstwa wielkich podbojów" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.