Największy. Opowieść o Muhammedzie Alim (MP3)

Największy. Opowieść o Muhammedzie Alim
Audiobook „Największy. Opowieść o Muhammadzie Alim” to kolejna obok biografii Mike'a Tysona publikacja Przemysława Słowińskiego dotycząca boksu.

Kompletna, znakomicie opowiedziana historia o najsławniejszym pięściarzu XX wieku, który zawodowo zajął się boksowaniem dopiero po zdobyciu medalu olimpijskiego. Audiobook opowiada nie tylko o zawodowych osiągnięciach Alego, ale również o jego prywatnym życiu, początkach kariery, wspomina o przeciwnikach, jakich spotykał w ringu. Nie zabrakło również wątku przekonań politycznych i religijnych boksera, który po przejściu na islam odmówił służby wojskowej i wyjazdu na wojnę do Wietnamu. Zaowocowało to kilkuletnim administracyjnym zakazem walki. Słowiński z pasją opowiada o sukcesach boksera, nie pomija również 5 walk, w których Ali poniósł porażkę, w tym „pojedynku stulecia” w 1971 roku, kiedy w ringu spotkał innego niepokonanego dotąd boksera.

„Największy. Opowieść o Muhammadzie Alim” to audiobook, którego z przyjemnością wysłuchają fani boksu i sportu, ale również miłośnicy opowieści o ciekawych ludziach, ikonach XX wieku.

Barwna interpretacja Rocha Siemianowskiego.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Największy. Opowieść o Muhammedzie Alim" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.