Najpiękniejsze wiersze Zosia samosia i inne (MP3)

Najpiękniejsze wiersze Zosia samosia i inne
Z dzieciństwa zapamiętujemy to co najlepsze. W przypadku wielu Polaków to między innymi wspaniałe wiersze autorstwa Juliana Tuwima, które prezentujemy w formie audio.

Wesołe, mądre i doskonale skonstruowane rymowane historyjki zapadają w pamięć i niezmiennie od lat stanowią klasykę twórczości dla dzieci. Każde wznowienie znajduje kolejnych odbiorców, ponieważ ci, którzy pamiętają te wiersze z własnego dzieciństwa, bardzo chętnie czytają je własnym dzieciom, wnukom i młodszemu rodzeństwu. W wersji audio znajdziemy dodatkowy atut – profesjonalną interpretację, wspaniałą intonację i efekty dźwiękowe.

Rymowanki Tuwima poruszają uniwersalne tematy, które stanowią część życia młodszych i starszych dzieci. Ale przede wszystkie są znakomitą rozrywką, która sprawdza się nawet w najbardziej deszczowe popołudnie.

Zapraszamy do przypomnienia sobie ulubionych wierszy z dzieciństwa, „Zosi samosi” i innych utworów, które na ponad czterdzieści minut przeniosą nas do wesołej krainy zabawy i wspomnień.

Audiobook „Najpiękniejsze wiersze. Zosia samosia i inne” w wersji audio czyta Agnieszka Łopacka.

Dochody Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim pochodzą jedynie z honorariów z tytułu praw autorskich do dzieł jej Patronów i przeznaczone są w całości na pomoc dzieciom niepełnosprawnym i na popularyzację twórczości obojga autorów. www.Tuwim.org

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniejsze wiersze Zosia samosia i inne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.