Najpiękniejsze wiersze Słoń Trąbalski i inne (MP3)

Najpiękniejsze wiersze Słoń Trąbalski i inne
Wspaniały zbiór najpiękniejszych polskich wierszy dla dzieci. Dzięki temu zestawowi maluchy mogą wysłuchać znanych i lubianych utworów Juliana Tuwima, wsłuchać się w ich niepowtarzalny rytm, melodię i zaskakująco-zabawną treść. Wspólna przygoda z liryką Tuwima to dla rodzica i jego pociechy cudowne doświadczenie, które zapamiętuje się na całe życie.

Przyjemny głos cenionego lektora Michała Kuli gwarantuje pełne zadowolenie z ich słuchania.

Text © Copyright by Fundacja im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim, Warszawa 2006

Dochody Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim pochodzą jedynie z honorariów z tytułu praw autorskich do dzieł jej Patronów i przeznaczone są w całości na pomoc dzieciom niepełnosprawnym i na popularyzację twórczości obojga autorów. www.Tuwim.org

To niezwykła kolekcja, zawierająca najpiękniejsze, najzabawniejsze i najbardziej kochane przez maluchy rymowanki Juliana Tuwima. Znalazł się wśród nich oczywiście „Słoń Trąbalski”, ale również kilkanaście innych tytułów, które od lat uznawane są za klasykę twórczości dla dzieci.

Nagranie to ponad pół godziny niezapomnianej zabawy z pomysłowymi, pełnymi humory historiami o ludziach i zwierzętach.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniejsze wiersze Słoń Trąbalski i inne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.