Najpiękniejsze wiersze - Lokomotywa i inne (MP3)

Najpiękniejsze wiersze - Lokomotywa i inne
Wiersze, których zawsze słucha się z taką samą radością.

Wydawnictwo Promatek wyszło naprzeciw tym, którzy lubią poezję Tuwima dla dzieci. Audiobook „Najpiękniejsze wiersze – Lokomotywa i inne” to zbiór kilkunastu utworów mistrza. Popularne, lubiane, niezmiennie wesołe. Sprawią radość dzieciom, które kochają „Okulary”, „Zosię Samosię” czy „Ptasie radio”, ale pozwolą też niejednemu rodzicowi przypomnieć sobie rymowanki z dzieciństwa.

To niezwykły zbiorek w wersji audio, który jest gwarancją dobrej zabawy. Posłuchajcie jeszcze raz, na pewno odkryjecie coś, o czym zdążyliście już zapomnieć, a lokomotywa nadal, od lat, ku wielkiej uciesze czytelników i słuchaczy dzielnie ciągnie to po torach.

Nagranie ukazało się w świetnej interpretacji Antoniego Rota. Dostępne są również poszczególne wiersze Tuwima w wersji audio i interpretacji tego samego lektora.

Julian Tuwim, jeden z najbardziej rozpoznawalnych i lubianych polskich poetów, tworzył utwory zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Wiersze Tuwima wzruszają, śmieszą i wciąż zaskakują swoją błyskotliwością kolejne pokolenia. Takie postaci jak Pan Maluśkiewicz, Murzynek Bambo, historie Grzesia z dziurawym workiem czy pełna dynamiki Lokomotywa pozostają na długo w sercach i pamięci każdego kto w dzieciństwie czytał wiersze tego niezwykłego poety.

Zbiór wierszy dla dzieci Juliana Tuwima „Wydawnictwa Promatek” to majstersztyk lirycznej interpretacji w wykonaniu doświadczonego aktora Antoniego Rota. Z całą pewnością zachwyci ona zarówno młodszych, jak i starszych słuchaczy i miłośników doskonałych wierszyków tego poety.

Text © Copyright by Fundacja im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim, Warszawa 2006

Dochody Fundacji im. Juliana Tuwima i Ireny Tuwim pochodzą jedynie z honorariów z tytułu praw autorskich do dzieł jej Patronów i przeznaczone są w całości na pomoc dzieciom niepełnosprawnym i na popularyzację twórczości obojga autorów. www.Tuwim.org

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniejsze wiersze - Lokomotywa i inne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.