Najpiękniejsze lata (MP3)

Najpiękniejsze lata
Doskonale przyjęta, druga obok „Nowolipia” opowieść Józefa Hena, w której autor wraca do czasu dzieciństwa, okresu międzywojnia i własnych doświadczeń z tamtego okresu.

Usłyszymy zatem o rodzinnym Nowolipiu, Warszawie lat 30. i 40. XX wieku, przyjaciołach, pierwszych zauroczeniach, próbach literackich, ale nie zabraknie również wojennych przeżyć, którymi zostało naznaczone pokolenie rówieśników Hena. Nieco przewrotny tytuł nadany tej historii to dowód na to, że nawet mimo ciężkich doświadczeń i traum, lata młodości obfitują w piękne wspomnienia. To wówczas Hen dowiedział się najwięcej o życiu, ludziach, psychice człowieka. Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że Hen odtwarzał te wspomnienia z perspektywy dorosłego człowieka. Ciepła, zabawna, obfitująca w zaskakujące puenty historia.

Audiobook „Najpiękniejsze lata” to znakomity dokument przeszłości, a jednocześnie świetna rozrywka, nie tylko dla miłośników literackiego talentu pisarza.

W wersji audio dostępne jest także „Nowolipie” czytane przez autora oraz inne jego fabularyzowane i biograficzne publikacje.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniejsze lata" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.