Najpiękniejsza fotografia (MP3)

Najpiękniejsza fotografia
Opowiadania dla najmłodszych jednego z ulubionych polskich pisarzy, twórcy wspaniałych książek, który wciąż ma wielu fanów, ponieważ dzieci wciąż chcą przeżywać przygody. Teraz znakomite opowieści Adama Bahdaja dostępne w wersji audio. Ponad godzina nagrania to przygody zwierząt, historie opowiadające o problemach bohaterów, które rozwiązują wspólnie z przyjaciółmi. To mądra i zabawna lektura. Usłyszymy między innymi o wyścigu ślimaków, malowanym ulu i o pewnej niezwykłej fotografii. Niniejszy tomik opowiadań powstał z myślą o młodszych dzieciach.

Nagranie „Najpiękniejsza fotografia” to znakomity pomysł na spędzenie wspólnego popołudnia z maluchami. Piękne opowieści i spokojny głos lektorki sprzyjają także słuchaniu opowiadań na dobranoc.

Jako audiobooki ukazały się również inne propozycje Adama Bahdaja dla najmłodszych słuchaczy: „O piracie Rum-Barbari” i „Pingwin Pik Pok” oraz książki dla młodzieży, niezapomniane powieści przygodowe: „Wakacje z duchami”, „Podróż za jeden uśmiech”, „Do przerwy 0:1”.

Zbiór opowiadań dla najmłodszych:

1. Zaczarowanana fotografia

2. Księżycowy koncert

3. Podróż w nieznane

4. Nad strumykiem

5. Wielki wyścig

6. Malowany ul

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniejsza fotografia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.