Najpiękniej jest w Ponyville. Sezon na jabłka (MP3)

Najpiękniej jest w Ponyville. Sezon na jabłka
Urocze kucyki w kolejnej opowieści audio. „Najpiękniej jest w Ponyville. Sezon na jabłka” w interpretacji Joanny Koroniewskiej to kwadrans w świecie sympatycznych postaci, które uczą maluchy, że trzeba sobie wzajemnie pomagać. Wspaniała rozrywka w dźwiękowej wersji to pogodna historia, która zachwyci najmłodszych słuchaczy, szczególnie dziewczynki, które uwielbiają kucyki i ich wesołe przygody w świecie pełnym dobrych, uśmiechniętych i chętnych do współpracy bohaterów. Teraz ukochane postaci mogą towarzyszyć dzieciom podczas zabawy, zainspirować gry oraz inscenizacje lub ukołysać do snu.

Polecamy audiobook „Najpiękniej jest w Ponyville. Sezon na jabłka” nie tylko tym, którzy już znają świat My Little Pony, ale również tym, którzy szukają ciekawych, krótkich, utrzymanych w pogodnym nastroju opowiastek dla najmłodszych. Mądre i ciepłe opowiadania w wersji audio zachwycą całą rodzinę.

Dostępne są również inne opowieści o kucykach w prezentowanym cyklu audiobooków, między innymi „Zgubione balony. Na farmie”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najpiękniej jest w Ponyville. Sezon na jabłka" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.