Najgorszy człowiek na świecie (Okładka miękka)

Najgorszy człowiek na świecie

Najgorszy człowiek na świecie (Okładka miękka)

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to jeden z najlepszych debiutów roku 2015!
  • to doskonała rozprawa nad nałogiem, marazmem i życiem
  • lubisz literaturę piękną i prozę obyczajową

Krystyna czuje się wśród ludzi niepewnie. Od zawsze tak było. Nie wie, jak i o czym z nimi rozmawiać, choć od lat pracuje w telewizji. Jednak umie się kamuflować.

Dla znajomych jest przebojową imprezowiczką, wygadaną i wesołą – bo wie, jak można dodać sobie odwagi. Wystarczy mały drink, może dwa. Przed szkołą, po pracy, przed randką, na imprezie. Żeby dobrze się bawić. Żeby wreszcie się nie bać. Żeby cokolwiek poczuć. Przecież wszyscy tak robią.

Ale to lekarstwo działa tylko do czasu. Przed trzydziestką Krystyna decyduje się przestać. Na dobre. Wyleczyć ciało, ale przede wszystkim umysł.

Brawurowy debiut Małgorzaty Halber to szczera i bezkompromisowa relacja z krainy nałogu. To opowieść o szukaniu nowej drogi i znajdowaniu odwagi, by wreszcie być sobą.


Małgorzata Halber - ur. 1979, kontrowersyjna prezenterka i dziennikarka, polska Charlotte Roche, felietonistka i rysowniczka, autorka komiksu „Bohater” i wielu interwencji internetowych. Ukończyła filozofię na Uniwersytecie Warszawskim. O sobie mówi, że najchętniej byłaby patrzeniem i słuchaniem.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Najgorszy człowiek na świecie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.