NA WODACH DOROSŁOŚCI Dla ojców dzieci pełnoletnich (MP3)

NA WODACH DOROSŁOŚCI Dla ojców dzieci pełnoletnich
Twoja córka wyjeżdża na studia? Twój syn się wyprowadza? A może dawno już powinien to zrobić, a wciąż siedzi w domu? Ken Canfield przekonuje, że konieczność rozstania się ze swoim potomkiem, nie oznacza pożegnania się ze swoim ojcostwem. Dorosłe dziecko potrzebuje ojca tak samo, jak wtedy, kiedy stawiało swoje pierwsze kroki.

Dowiedz się:

• jak pomagać pełnoletniemu dziecku w budowaniu niezależności,

• w jakim stopniu angażować się w jego nowe życie,

• dlaczego warto podjąć pracę w „stacji kontroli lotów”,

• jak pogodzić się z nieuchronnym rozstaniem nie tracąc nadziei.

Twoje ojcostwo się nie skończyło, wkroczyłeś tylko w jego kolejny etap. Ta książka pomoże Ci nawiązać z dorosłym dzieckiem zupełnie nową relację! Ken Canfield – jest autorem bestsellerowych książek na temat ojcostwa, założycielem National Center for Fathering w USA a jednocześnie ekspertem Międzynarodowej Rady Programowej Tato.Net. Jest także ojcem pięciorga dzieci. Dzięki temu jego publikacje zawsze pełne są praktycznych i rzeczowych wskazówek wypływających zarówno z osobistego doświadczenia, jak i ze spotkań przeprowadzanych z tysiącami ojców.

Paweł Królikowski – aktor filmowy i teatralny, producent, autor piosenek. Znany z ról w takich serialach, jak Ranczo czy Na dobre i na złe. Od ponad 25 lat mąż Małgorzaty Ostrowskiej. Ojciec Antoniego, Jana, Julii, Marceliny i Ksawerego.

Po nagraniu powiedział:

"Wnioski i rady wynikając z tej lektury, wydają się bardzo oczywiste. Jakbyśmy wiedzieli o nich od zawsze. A jednak nazwane i przemyślane raz jeszcze, dają nam poczucie wyraźnej wizji tego, w którym kierunku pójść, by stać się dobrym ojcem.”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"NA WODACH DOROSŁOŚCI Dla ojców dzieci pełnoletnich" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.