Na nieznanych wodach (ebook) (do pobrania)

Na nieznanych wodach (ebook)

Na nieznanych wodach (ebook) (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Powieść, która była inspiracją dla filmu "Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach".

Karaiby XVIII wieku, "złota era" piractwa, majestatyczne galeony, wyspy skarbów, nieodkryte lądy, morskie wyprawy, magia voodoo, zapierająca dech w piersiach przyroda i przygody, o których można tylko zamarzyć. To wszystko przygotował dla czytelników znany pisarz fantasy- Tim Powers.

Świetnie napisana, gratka dla wielbicieli Wyspy skarbów Stephensona, przygód Indiany Jonesa, oraz dla miłośników piractwa i piratów wszelkiej maści. Nominowana do World Fantasy Award i nagrody Locusa.

Tim Powers jest doskonałym pisarzem.
William Gibson

Powers stworzył fabułę i przygody, o których Indiana Jones mógłby tylko pomarzyć.
Washington Post

Jedna z najbardziej innowacyjnych powieści fantasy, jakie dotąd powstały ...jakość prozy Powersa nigdy nie rozczarowywuje. Jego styl pisania ciężko zaszufladkować, jest niepowtarzalny.
Washington Post

Tim Powers jest godnym następcą tronu Stephena Kinga.
The Times (London)Tim Powers (ur. 29 lutego 1952) - amerykański autor fantastyki. Jedna z jego powieści, "Ostatnia odzywka", została nagrodzona na World Fantasy Award, oraz nagrodą Locusa w roku 1993. Urodził się w rodzinie katolickiej w Buffalo, w stanie Nowy York, lecz gdy miał 7 lat jego rodzina przeprowadziła się do Kalifornii. Zadebiutował w roku 1979 powieścią The Drawing of the Dark. W trakcie swej kariery uczył w Orange County High School of the Arts i w Chapman University, później wykładał także na University of Redlands. Obecnie żyje, razem z żoną Sereną, w Muscoy w stanie Kalifornia.

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

  • wersję, która zadziała na Twoim Kindlu

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Na nieznanych wodach (ebook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.