Na czym przyjedzie (MP3)

Na czym przyjedzie
Kolejna z serii pomysłowych, zabawnych opowieści Tadeusza Rucińskiego, które tłumaczą maluchom świat i różnice rzeczy, które pozornie są do siebie bardzo podobne.

Audiobook „Na czym przyjedzie” nawiązuje w równym stopniu do Ewangelii i do współczesnego świata, który dzieci i dorośli mogą obserwować na co dzień.

To ciepła historia, która uczy empatii i dostrzegania niuansów. Autor zadbał, żeby zarówno akcja historyjki, porównania i język były zrozumiałe dla najmłodszych. Dzieci chętnie wracają do tych audiobooków, które w przystępny, a jednocześnie atrakcyjny sposób tłumaczą im ważne i poważne sprawy. Jeśli rodzice chcą poruszyć z maluchami jedną z kwestii omawianych przez Tadeusza Rucińskiego, mogą się wspomóc nagraniem, które pomoże przygotować grunt i zrozumieć niektóre delikatne, ale niezwykle istotne kwestie.

W prezentowanym audiobooku dzieci usłyszą, jaka jest różnica między przyjeżdżaniem a zajeżdżaniem w stylu królowej. Dowiedzą się też, że jeżeli przybywa się opowiadać biednym o Chrystusie, nie należy robić tego z przepychem, bo to kłóci się z jego nauką.

Nagranie, podobne jak inne historie w serii, ukazało się w interpretacji autora i Agnieszki Żuber.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Na czym przyjedzie" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.