MYSZ ROCCAT KOVA OPTICAL BIAŁY 7000DPI

MYSZ ROCCAT KOVA OPTICAL BIAŁY 7000DPI

MYSZ ROCCAT KOVA OPTICAL BIAŁY 7000DPI

  • ROC-11-503
  • Roccat
  • 24

ROCCAT® KOVA – CZYSTA MOC
Najwyższa wydajność w nowoczesnej formie – mysz stworzona, by dać graczom czystą moc i szybkość? Oto właśnie ROCCAT Kova, zbudowana w oparciu o swojego przodka, uwielbianą przez fanów mysz Kova[+]. Przyciski o podwojonej funkcjonalności osadzono w futurystycznej sylwetce, która przywodzi na myśl sportowe samochody z najwyższej półki. DPI o podwójnej mocy, zapewniające precyzję każdego ruchu, oraz kolorowe podświetlenie wpisano w symetryczny kształt myszy, czyniąc z nowej myszy inżynieryjne cudo. Kova to podwójna moc ROCCAT na wyciągniecie Twojej dłoni.
--

NOWOCZESNY KSZTAŁT
Mysz Kova została stworzona na bazie swojego bardzo popularnego poprzednika. Podczas projektowania największy nacisk położono na osiągnięcie jak największej wydajności i osiągów. Zaowocowało to dość minimalistycznym, lecz nowoczesnym wyglądem. Symetryczna Kova jest dostosowana dla prawo- i leworęcznych użytkowników. Dzięki ergonomicznemu i intuicyjnemu dla graczy rozmieszczeniu przycisków, użytkownicy otrzymują potężne centrum dowodzenia, w którym każda decyzja jest błyskawiczna i śmiertelnie precyzyjna.
--

SMART CAST/EASY-SHIFT[+]™
Smart Cast to intuicyjny dla graczy układ przycisków, który podwaja dostępne funkcje myszy. Każdy przycisk został umieszczony w zasięgu palców użytkownika, co gwarantuje błyskawiczny czas reakcji i optymalną kontrolę, nawet podczas najbardziej dynamicznych rozgrywek. Dodając do tego technologię EASY-SHIFT[+]™, gracz otrzymuje urządzenie zdolne wykonać najbardziej zaawansowane i złożone kombinacje poleceń i przycisków. Easy-Shift[+]™ podwaja wszystkie funkcje przycisków Kova z 11 do imponującej liczby 22. Niczego Ci nie zabraknie.
--

WNĘTRZE
Tryb Overdrive pozwoli na zwiększenie celności i tak już niezwykle precyzyjnego sensora. Podwójne DPI w Kova w trybie Overdrive wynosi aż 7000 DPI z sensorem Pro-Optic R6. Dodatkową stabilność przy takich osiągach zapewnia procesor MCU Turbo Core V2 32-bit oparty o ARM.

Częstotliwość próbkowania1000Hz

Liczba przycisków 12
Liczba programowalnych przycisków 12
Sensor Optyczny
Rozdzielczość 400 - 7000 DPI
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 180 cm
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP, Win. Vista, Win. 7, MAC, Win. 8
Cechy dodatkowe Efekty specjalne
Szerokość 67 mm
Wysokość 40 mm
Długość 130 mm


  • ROC-11-503
  • Roccat
  • 24

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"MYSZ ROCCAT KOVA OPTICAL BIAŁY 7000DPI" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.