MYSZ NATEC GENESIS GX77 5670DPI

MYSZ NATEC GENESIS GX77 5670DPI

MYSZ NATEC GENESIS GX77 5670DPI

Oferta specjalna -12%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NMG-0447
  • Natec
  • 24NIEZWYKLE PRECYZYJNY SENSOR LASEROWY

GX77 to profesjonalna mysz gamingowa dla prawdziwych graczy. Dzięki precyzyjnemu sensorowi laserowemu AVAGO 9500 o rozdzielczości 5670DPI, urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją działań, co zapewnia komfortową pracę.

OPROGRAMOWANIE STWORZONE Z MYŚLĄ O GRACZACH

Dołączone oprogramowanie dla graczy powala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie urządzenia, co sprawia, że bezproblemowo można dostosować myszkę do własnych potrzeb.

PROGRAMOWALNE PRZYCISKI

Osiągaj doskonałe wyniki w grach dzięki 9 programowalnym przyciskom, do których możesz przypisać dowolne akcje. Przeciwnicy będą bez szans!

TWÓRZ WŁASNE PROFILE

Mysz ma możliwość stworzenia i zapamiętania profili – dzięki temu możesz mieć własny zestaw ustawień dedykowany do każdej gry! Wbudowana pamięć sprawia, że mysz zapamiętuje wcześniej zapisane ustawienia – po podłączeniu urządzenia do innego komputera można bezproblemowo korzystać z wcześniej stworzonych profili.

WYSOKA SZYBKOŚĆ RAPORTOWANIA

Wysoka szybkość raportowania gwarantuje szybki czas reakcji myszy – dzięki temu masz pewność, że żadne lagi nie zakłócą Twojej rozgrywki!

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Ergonomiczny kształt i gumowe uchwyty boczne sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni. Kształt oraz materiały użyte do wykończenia myszki gwarantują pewny i komfortowy chwyt nawet w czasie najbardziej emocjonującej rozgrywki. Ponadto, mysz wyposażona jest w 2,5 metrowy kabel, zakończony pozłacanym wtykiem USB.

REGULOWANE PODŚWIETLENIE

Urządzenie posiada dwa tryby podświetlenia LED, gdzie użytkownik ma do wyboru podświetlenie stałe lub pulsujące.

 

Liczba przycisków 7
Liczba programowalnych przycisków 9
Sensor Laser
Rozdzielczość 90 - 5670 DPI
Częstotliwość próbkowania 1000 Hz
Złącza USB 2.0
Długość przewodu 200 cm
Komunikacja Przewodowa
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Linux, MAC, Win. Millenium, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit
Cechy dodatkowe Plug&Play
Szerokość 91.5 mm
Wysokość 41.5 mm
Długość 126.5 mm
  • NMG-0447
  • Natec
  • 24

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"MYSZ NATEC GENESIS GX77 5670DPI" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.