MYSZ NATEC GENESIS GX68 CZARNA 3400DPI

MYSZ NATEC GENESIS GX68 CZARNA 3400DPI

MYSZ NATEC GENESIS GX68 CZARNA 3400DPI

Oferta specjalna -18%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NMG-0500
  • Natec
  • 24  NIEZWYKLE PRECYZYJNY SENSOR LASEROWY

  GX68 to profesjonalna mysz gamingowa dla prawdziwych graczy. Dzięki precyzyjnemu sensorowi laserowemu o rozdzielczości 3400DPI urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją działań, co zapewnia komfortową pracę.

  OPROGRAMOWANIE STWORZONE Z MYŚLĄ O GRACZACH

  Dołączone oprogramowanie dla graczy powala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie urządzenia, co sprawia, że bezproblemowo można dostosować myszkę do własnych potrzeb.

  PROGRAMOWALNE PRZYCISKI

  Osiągaj doskonałe wyniki w grach dzięki 7 programowalnym przyciskom, do których możesz przypisać dowolne akcje. Przeciwnicy będą bez szans!

  TWÓRZ WŁASNE PROFILE

  Mysz ma możliwość stworzenia i zapamiętania profili – dzięki temu możesz mieć własny zestaw ustawień dedykowany do każdej gry! Wbudowana pamięć sprawia, że mysz zapamiętuje wcześniej zapisane ustawienia – po podłączeniu urządzenia do innego komputera można bezproblemowo korzystać z wcześniej stworzonych profili.

  DYNAMICZNA ZMIANA DPI

  Czterostopniowa, dynamiczna zmiana rozdzielczości odbywa się przy pomocy jednego przycisku osiągając maksymalną rozdzielczość 3400 DPI.

  WYSOKA SZYBKOŚĆ RAPORTOWANIA

  Wysoka szybkość raportowania gwarantuje szybki czas reakcji myszy – dzięki temu masz pewność, że żadne lagi nie zakłócą Twojej rozgrywki!

  ERGONOMICZNY KSZTAŁT

  Ergonomiczny kształt i gumowe uchwyty boczne sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni.

  NOWOCZESNY DESIGN

  Kształt oraz materiały użyte do wykończenia myszki gwarantują pewny i komfortowy chwyt. Nowoczesny design i podświetlenie LED sprawiają, że urządzenie przyciąga wzrok.

  • NMG-0500
  • Natec
  • 24
  • NMG-0500
  • Natec
  • 24
  Liczba przycisków 8
  Liczba programowalnych przycisków 7
  Sensor Laser
  Rozdzielczość 400 - 3400 DPI
  Częstotliwość próbkowania 500 Hz
  Złącza USB 2.0
  Długość przewodu 200 cm
  Komunikacja Przewodowa
  Obsługiwane systemy operacyjne Win. 2000, Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8, Win. Vista 64bit, Win. 7 64bit, Win. 8 64bit
  Szerokość 78 mm
  Wysokość 42 mm
  Długość 125 mm

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"MYSZ NATEC GENESIS GX68 CZARNA 3400DPI" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.