Mysz Natec Genesis GX57

Mysz Natec Genesis GX57

Mysz Natec Genesis GX57

Oferta specjalna -9%
  • Natec
  • 24 miesiące
NIEZWYKLE PRECYZYJNY SENSOR OPTYCZNY

GX57 to profesjonalna mysz gamingowa dla prawdziwych graczy. Dzięki precyzyjnemu sensorowi optycznemu AVAGO 3050 o rozdzielczości 4000 DPI urządzenie charakteryzuje się niezwykłą precyzją działania, co zapewnia komfortową pracę.

DYNAMICZNA ZMIANA DPI

Zmieniaj rozdzielczość za pomocą jednego kliknięcia! Czterostopniowa, dynamiczna zmiana rozdzielczości odbywa się przy pomocy jednego przycisku osiągając maksymalną rozdzielczość 4000 DPI. Do każdego z czterech stopni zmiany DPI można ustawić rozdzielczość według swoich potrzeb i przypisać jeden z czterech kolorów podświetlenia myszy, który informuje użytkownika o aktualnej rozdzielczości.

OPROGRAMOWANIE STWORZONE Z MYŚLĄ O GRACZACH

Dołączone oprogramowanie dla graczy pozwala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie urządzenia, co sprawia, że bezproblemowo można dostosować myszkę do własnych potrzeb. Oprogramowanie pozwala na programowanie 6 przycisków, do których można przypisać dowolne akcje i czynności. Przeciwnicy będą bez szans!

WYSOKA SZYBKOŚĆ RAPORTOWANIA

Wysoka szybkość raportowania 1000Hz gwarantuje krótki czas reakcji myszy dzięki temu masz pewność, że żadne lagi nie zakłócą twojej rozgrywki.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT

Ergonomiczny kształt i gumowane uchwyty boczne sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni.

ZWIĘKSZONA WAGA MYSZY

Model myszy Genesis GX57 posiada wbudowane ciężarki wewnątrz obudowy, które zostały precyzyjnie dobrane i rozmieszczone tak, aby użytkownik mógł cieszyć się jeszcze lepsza kontrolą i oddawać niezwykle precyzyjne strzały podczas potyczek.

WYTRZYMAŁOŚĆ

Do produkcji produktów Genesis użyto wysokiej jakości materiałów. W połączeniu z odpornym na uszkodzenia kablem i idealnym spasowaniem podzespołów sprawia, że mysz świetnie sobie radzi w każdych, nawet najcięższych warunkach.
 
 
Wysokość 41 mm
Długość 125 mm
Długość przewodu 200 cm
Liczba programowalnych przycisków 6
Rozdzielczość 250 - 4 000,00 DPI
Szerokość 80 mm
Częstotliwość próbkowania 1 000 Hz
Akceleracja 20 G
Liczba przycisków 6
Komunikacja Przewodowa
Sensor Optyczny
Złącza USB 2.0
Cechy dodatkowe Plug&Play
Obsługiwane systemy operacyjne Win. 2000 , Win. XP , Win. Vista , Win. Vista 64bit , Win. 7 , Win. 7 64bit , Win. 8 , Win. 8 64bit , MAC , Linux
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mysz Natec Genesis GX57" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.