Mysz Natec Genesis GX44 2500DPI

Mysz Natec Genesis GX44 2500DPI

Mysz Natec Genesis GX44 2500DPI

Oferta specjalna -12%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

Kup na prezent
  • NMG-0664
  • Natec
  • 24 miesiąceGENESIS GX44 profesjonalna mysz dla graczy
- Precyzyjny sensor optyczny o rozdzielczości 2500DPI,
- Zaawansowane oprogramowanie z edytorem profili/makr,
- Gamingowe przełączniki przycisków (OMRON),
- Regulowane tryby podświetlenia.

PRECYZYJNY SENSOR OPTYCZNY
GX44 to wygodna mysz gamingowa, stworzona dla miłośników gier. Dzięki precyzyjnemu sensorowi optycznemu AVAGO 5050 o rozdzielczości 2500 DPI urządzenie charakteryzuje się niezwykła precyzją działania, co zapewnia komfortową pracę.

DYNAMICZNA ZMIANA DPI
Czterostopniowa, dynamiczna zmiana rozdzielczości odbywa się przy pomocy jednego przycisku, dzięki któremu możemy wybrać odpowiednią dla nas rozdzielczość. Do każdego z czterech stopni zmiany DPI można ustawić rozdzielczość według swoich potrzeb i przypisać jeden z czterech kolorów podświetlenia myszy, który informuje użytkownika o aktualnej rozdzielczości.

OPROGRAMOWANIE STWORZONE Z MYŚLĄ O GRACZACH
Dołączone zaawansowane oprogramowanie pozwala na samodzielne skonfigurowanie i zaprogramowanie myszy i dostosowanie jej do własnych potrzeb. Oprogramowanie pozwala na programowanie 6 przycisków, do których można przypisać dowolne akcje i czynności.

WYSOKA SZYBKOŚĆ RAPORTOWANIA
Wysoka szybkość raportowania 1000Hz gwarantuje szybki czas reakcji myszy dzięki temu masz pewność, że żadne lagi nie zakłócą Twojej rozgrywki!

GAMINGOWE PRZYCISKI
W myszce użyto wygodnych i co najważniejsze trwałych przełączników Omron. Żywotność przełączników oceniana jest na 5 milionów kliknięć. Dzięki temu będziesz korzystał z myszy i cieszył się grą przez naprawdę długi okres czasu.

GAMINGOWY DESIGN
Każdy gracz na pewno doceni drapieżny wygląd myszy Genesis GX44, której sylwetkę jeszcze bardziej podkreśla podświetlenie, idealnie skomponowane z tym nowoczesnym gryzoniem.

ERGONOMICZNY KSZTAŁT
Ergonomiczny kształt i gumowana powierzchnia sprawiają, że mysz świetnie leży w każdej dłoni. Teflonowe ślizgacze powodują, że mysz porusza się lekko i płynnie na każdej powierzchni, nie męcząc przy tym dłoni.

WYTRZYMAŁOŚĆ
Do produkcji produktów Genesis użyto wysokiej jakości materiałów. Połączenia odpornego na uszkodzenia kabla i idealnie spasowanych podzespołów sprawia, że mysz świetnie sobie radzi w każdych, nawet najcięższych warunkach.

 
Wysokość 35 mm
Liczba przycisków 6
Długość 129 mm
Prędkość 0 cm/s
Długość przewodu 200 cm
Liczba programowalnych przycisków 6
Szerokość 72 mm
Rozdzielczość 250 - 2 500,00 DPI
Częstotliwość próbkowania 1 000 Hz
Akceleracja 8 G
Komunikacja Przewodowa
Sensor Optyczny
Złącza USB 2.0
Cechy dodatkowe Plug&Play
Obsługiwane systemy operacyjne Win. XP , Win. Vista , Win. Vista 64bit , Win. 7 , Win. 7 64bit , Win. 8 , Win. 8 64bit , MAC , Linux
  • NMG-0664
  • Natec
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mysz Natec Genesis GX44 2500DPI" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.