Mysz dla graczy QPAD DX-20

Mysz dla graczy QPAD DX-20

Mysz dla graczy QPAD DX-20

Oferta specjalna -16%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Znasz de_dust2 na pamięć
  • Nie masz sobie równych na inferno
  • Jesteś w stanie przejść Summoners Rift z zamkniętymi oczami
Kup na prezent
  • QPAD
  • 24 miesiąceDX-20 to najnowsza myszka QPAD dla graczy i pierwszy od 7 lat model tego producenta o zupełnie nowym kształcie. Doskonale działa na najróżniejszych powierzchniach, dzięki czemu oferuje większą różnorodność użycia niż jakakolwiek inna mysz optyczna.

 

Ruch myszki 1:1

 

Ulepszona konstrukcja DX-20 została zainspirowana legendarną myszką Microsoft Intellimouse 1.1. Nowy czujnik gwarantuje, że kursor porusza się po ekranie z dokładnie taką samą prędkością, jak myszka. Brak opóźnień i przyspieszeń zapewnia wyjątkowe wrażenie ruchu i daje graczom pewność, że posługują się najnowocześniejszą myszką do gier dostępną na rynku.

 

Kształt dla oburęcznych

 

Specjalny, uniwersalny kształt myszki DX-20 sprawia, że wygodnie mogą się nią posługiwać zarówno osoby prawo, jak i leworęczne. Ergonomiczna, idealnie wyważona konstrukcja gwarantuje wyjątkowy komfort bez względu na to, w jaki sposób trzymasz myszkę.

 

Diody LED

 

Wokół podstawy myszki biegnie pasek diod LED RGB, które zapewniają dobrą widoczność nawet w zaciemnionych pomieszczeniach. Poza tym diodami LED podświetlone jest także logo oraz rolka do przewijania. Jak w przypadku wszystkich produktów QPAD, ten nowoczesny, efektowny design kryje solidne, porządne urządzenie najwyższej jakości.

 

Zestaw praktycznych funkcji

 

Myszkę DX-20 wyposażono w zaawansowany procesor ARM, podstawę QPAD Glidz, intuicyjne w obsłudze oprogramowanie do ustawień zaawansowanych oraz siedem programowalnych przycisków do profili, ustawień czułości, skrótów, klawiszy i nagrań makro.

 

Osobiste ustawienia na zawołanie

 

DX-20 to także świetne rozwiązanie dla graczy, którzy często grają na różnych komputerach. Obsługa Plug & Play gwarantuje szybką, łatwą instalację, a do pracy myszki nie potrzebne są żadne sterowniki. Wbudowana pamięć 128kb przechowuje osobiste ustawienia użytkownika, dzięki czemu nie musisz dopasowywać ich ręcznie na komputerze – po prostu podłącz myszkę i gotowe!

 

Myszka na każdą powierzchnię

 

Niewiele myszek optycznych dostępnych na rynku potrafi pracować na tak wielu różnych powierzchniach, jak DX-20. Nawet jeśli używasz nieznanej podkładki pod myszkę albo musisz wręcz poradzić sobie bez niej, z DX-20 nie będziesz na straconej pozycji.

 

Specyfikacja techniczna:

 

Czujnik - optyczny
Czułość - 3500 CPI
Maks. przyspieszenie - 20 G
Maks. prędkość - 80 IPS
Przetwarzanie obrazu - 3,6 MPS (megapikseli/sek.)
Odświeżanie USB - 125, 250, 500, 1000 Hz
Format danych USB - 16 bitów
Liczba przycisków - 7
Aktywne piksele - 676 pikseli
Częstotliwość próbkowania - 5300 FPS (klatek/sek.)
Kabel - 2-metrowy kabel pleciony
Wtyk USB - pozłacany
Czas reakcji - 1 ms
Sterownik MCU - procesor ARM Cortex M3
Typ instalacji - Plug & Play
Wbudowana pamięć - 128 kb
Główne przyciski - przełączniki Omron, prawa / lewa. 10 mln kliknięć
Kształt - dla praworęcznych i leworęcznych
Oprogramowanie - dla ustawień i funkcji zaawansowanych

  • QPAD
  • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mysz dla graczy QPAD DX-20" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.