Myśl jak oszust żeby nie dać się oszukać (Okładka miękka)

Myśl jak oszust żeby nie dać się oszukać

Myśl jak oszust żeby nie dać się oszukać (Okładka miękka)

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • dowiesz się jakimi schematami operują ludzie, aby wpłynąć na Twoje decyzje
  • książka naświetla realia, którymi rządzi się współczesny handel i cały sektor usług
  • lubisz literaturę popularnonaukową i chcesz być bardziej świadomy jako konsument
Kup na prezent

Oszustwo to najstarsza gra świata. Wszyscy bierzemy w niej udział i przeważnie przegrywamy. Ma bardzo wiele obliczy: małe szachrajstwa, genialne intrygi, triki iluzjonistyczne, manipulacje handlowe, zjawiska  nadprzyrodzone, teorie spiskowe, wróżki, lipne środki na odchudzanie, piramidy finansowe, fałszywe cytaty, podrobione dzieła sztuki, wykręcanie się chorobą...

 

Ta książka niczym ekscytujący kryminał psychologiczny obnaża techniki hohsztaplerów i przedstawia psychologiczne zasady będące podstawą każdego szwindlu. Niezależnie od dziedziny życia, czy przebrania, oszuści manipulują naszą wiarą i zaufaniem oraz wykorzystują nasze odwieczne pragnienie magii. Do niczego nas nie zmuszając, sprawiają, że stajemy się ich wspólnikami w działaniu na własną zgubę. Jak oni to robią? Co sprawia, że im wierzymy? Prędzej czy później każdy z nas da się oszukać. Pytanie tylko, dlaczego? I czy możliwe jest poznanie własnego umysłu na tyle, by nauczyć się wycofywać, gdy nie jest jeszcze za późno?

 

Świat przeciętnego konsumenta staje się coraz bardziej skomplikowany i przesycony nowoczesnymi technologiami, które pozwalają nas śledzić, prowadzić na wirtualnej smyczy, skłaniać do podejmowania nieprzemyślanych decyzji. Wiedza o tym jak urwać się z tej smyczy jest warta każdych pieniędzy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Myśl jak oszust żeby nie dać się oszukać" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.