My New Roots. Inspirujące przepisy kuchni roślinnej na każdą porę roku (Okładka twarda)

My New Roots. Inspirujące przepisy kuchni roślinnej na każdą porę roku

My New Roots. Inspirujące przepisy kuchni roślinnej na każdą porę roku (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to kandydat na powtórzenie sukcesu "Jadłonomii"
  • uwielbiasz eksperymentować w kuchni
  • chcesz zdrowo się odzywiać i zarazem przygotowywać smaczne potrawy
Kup na prezent

W końcu! Sarah Britton - nazywana "królową zdrowych blogów" - przedstawia sto przepysznych roślinnych przepisów.

 

Książka twórczyni kultowego bloga My New Roots, z potrawami kuchni roślinnej - w tym także wegańskiej, często bezglutenowej. Proste, ale i nieco bardziej skomplikowane przepisy podane w przystępny sposób, ilustrowane są pięknymi zdjęciami. Jej kuchnia podporządkowana jest zmianom pór roku. Tym blogiem inspiruje się m.in. twórczyni świetnie przyjętej książki Jadłonomia czy prowadząca bloga Whiteplate, a także inne popularne polskie blogerki kulinarne. Dla wielu My New Roots to biblia kulinarna.

 

My New Roots to przykład na to, w jaki sposób dobre i świadome jedzenie może wpływać na jakość życia. Widać, że Sarah szanuje swoje ciało i chce dla niego jak najlepiej. Prowadzi bloga po to, żeby inspirować czytelników do podejmowania lepszych decyzji żywieniowych w codziennym życiu. Odżywa się wszystkim, co zdrowe, nigdy nie liczy kalorii, a jej przepisy wyglądają i smakują fantastycznie.

 

My New Roots to książka skierowana do wszystkich, zarówno tych zainteresowanych zdrowym odżywianiem, jak i tych, którzy po prostu lubią zjeść coś pysznego.

 


Sarah Britton, z wykształcenia jest specjalistką od dietetyki holistycznej i terapeutycznej. Poza tym jest fotografką i pisarką. Za My New Roots w 2014 roku otrzymała nagrodę dla najlepzego bloga o jedzeniu. Prowadzi seminaria i warsztaty żywieniowe w Ameryce Północnej i Europie, brała udział w licznych projektach kulinarnych, w tym w Noma's Test Kitchen. Mieszka w Kopenhadze z mężem i synem.

 

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"My New Roots. Inspirujące przepisy kuchni roślinnej na każdą porę roku" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.