MY HEAD IS AN ANIMAL (CD)

MY HEAD IS AN ANIMAL
 • Folkowa sensacja z Islandii!

  Po sukcesie Mumford & Sons, Bon Iver czy Dry The River sceną folk zawładnęli Of Monsters And Men. W przeciwieństwie do swoich konkurentów jednak, islandzka grupa prezentuje zdecydowanie bardziej radosną odmianę nurtu. Zwłaszcza w swoim singlowym przeboju „Little Talks”, który podbija europejskie i amerykańskie stacje radiowe.

  Historia Of Monsters And Men rozpoczęła się w 2009r., kiedy to wokalistka Nanna Bryndís Hilmarsdóttir postanowiła przekształcić swój solowy projekt Songbird w zespół. Tak narodzili się Of Monsters And Men. Początkowo istniejąca jako kwartet grupa postanowiła wziąć udział w corocznej islandzkiej “bitwie zespołów” – Músiktilraunir, w której zajęli 1. miejsce! Po zwycięskim konkursie szeregi zespołu zasiliło dwoje dodatkowych muzyków. Of Monsters And Men wystąpili na festiwalu Iceland Airways, podczas którego “Little Talks” zostało zarejestrowane dla amerykańskiej stacji radiowej z Seattle KEXP. Nagranie w błyskawicznym tempie zaczęło podbijać kolejne stacje radiowe w USA, w rezultacie lądując na 9. miejscu rockowej listy Billboardu!

  Jednocześnie wydana w Islandii debiutancka płyta zespołu “My Head Is An Animal” wylądowała na szczycie tamtejszej listy najlepiej sprzedających się albumów. W Niemczech debiutowała na #4.
  Teraz nadszedł czas na Polskę!
 • 1. Dirty Paws
  2. King and Lionheart
  3. Mountain Song
  4. Slow and Steady
  5. From Finner
  6. Little Talks
  7. Six Weeks
  8. Love Love Love
  9. Your Bones
  10. Sloom
  11. Lakehouse
  12. Yellow Light

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"MY HEAD IS AN ANIMAL" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.