Mumia przemówiła (MP3)

Mumia przemówiła
Znakomita opowiastka dla nieśmiałych i tych, którzy chcieliby zrozumieć, dlaczego niektórzy nie mają odwagi, by czasami się odezwać, wystąpić na forum.

Audiobook jest częścią znakomitej serii autorstwa Tadeusza Rucińskiego, który z myślą o najmłodszych słuchaczach stworzył cykl poruszający ważne i poważne sprawy.

To ciepłe, pogodne, niekiedy zabawne historyjki, które pomagają wiele rzeczy zrozumieć. Przypadną do gustu nie tylko dzieciom, ale również rodzicom, którzy być może nie wiedzą, jak poruszyć jakiś trudny temat w rozmowie z własnymi maluchami.

„Mumia przemówiła” to historia o tym, że czasami niektórym brakuje śmiałości, ale ponieważ każdy ma jakiś talent i może się czymś pochwalić, należy taką osobę ośmielić i wykazać wobec niej dużo cierpliwości. Czy jeśli ktoś czuje się zablokowany, aby wystąpić i coś powiedzieć, oznacza to, że nigdy nie usłyszymy go publicznie? Niekoniecznie. Czasami okazuje się, że zamiast mówić, może coś pięknie zaśpiewać.

Audiobook, podobnie jak inne nagrania na podstawie tekstów Tadeusza Rucińskiego czyta autor do spółki z Agnieszką Żuber.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mumia przemówiła" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.