Muchachas. Tom 2 (ebook (do pobrania)

Muchachas. Tom 2 (ebook

Muchachas. Tom 2 (ebook (do pobrania)

Oferta specjalna -10%

Kup na prezent
Dynamiczna i pełna humoru książka najpoczytniejszej francuskiej pisarki. Odważne Muchachas zmagają się z losem i spełniają marzenia.

W Nowym Jorku, Hortense pracuje nad swoją pierwszą kolekcją haute couture, z nadzieją na karierę godną drugiej Coco Chanel. Marzenie ma się urzeczywistnić dzięki finansowemu wsparciu zamożnej i tajemniczej hrabiny Eleny. Gary cały swój wolny czas poświęca przygotowaniom do koncertu w duecie z utalentowaną skrzypaczką Calypso.

W Paryżu, Zoé, młodsza siostra Hortense, przeżywa rozterki w związku ze swoim chłopakiem Gaétanem. Joséphine kursuje między Londynem, Paryżem a Lyonem i nabiera podejrzeń co do szczerości uczuć Philippe'a, który coraz więcej czasu spędza w towarzystwie jej przyjaciółki Shirley. Próbuje też ustalić, kim jest podejrzany nieznajomy mężczyzna, który towarzyszy jej jak cień...

Historie awanturnicze i niepokorne. W Muchachas Katherine Pancol oddaje śmiały hołd kobietom, które upajają się życiem.
Marie-Eve Dufrense, aktorka

Wyważony, a zarazem przejmujący ton. Prawdziwy językowy majstersztyk. Wciągająca, zabawna, sentymentalna.
François Nourissier z Akademii Goncourtów, Le Point

Muchachas - poruszająca powieść, która rozdziera serce od emocji. Nie sposób oderwać się od historii bohaterów! Katherine Pancol znowu w doskonałej formie! Książki Katherine Pancol to moje niesłabnące uzależnienie!.
Marzena Rogalska, TVP, „Uroda Życia”

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Muchachas. Tom 2 (ebook" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.