Microsoft Windows Home 10 32-bit / 64-bit Polski BOX

Microsoft Windows Home 10 32-bit / 64-bit Polski BOX

Microsoft Windows Home 10 32-bit / 64-bit Polski BOX

Chcesz kupić ten produkt, bo:

 • własnie złożyłeś swój pierwszy komputer
 • Linux to jednak nie to
 • chcesz zamienić kafelki na standardowe menu start
Kup na prezent
 • Microsoft
 • 24 miesiące

To system Windows jaki znasz, tylko lepszy

 

Już jesteś ekspertem

 

Windows 10 jest tak dobrze znany i łatwy w użyciu, że poczujesz się jak ekspert. Menu Start wraca w rozszerzonej postaci, a poza tym nadal są dostępne przypięte aplikacje i ulubione, więc będzie można od razu z nich korzystać.

 

Szybko uruchamia się i wznawia działanie, ma więcej wbudowanych zabezpieczeń gwarantujących Twoje bezpieczeństwo i jest zaprojektowany do działania ze sprzętem i oprogramowaniem, które już masz.

 

    "Łączy zalety Windows 8 i Windows 7."
    niejawny tester systemu Windows

 

Miliony osób korzystają już z Windows 10

 

Niejawny program testów systemu Windows to globalna społeczność fanów Windows, którzy chcą, aby ten system stał się jeszcze lepszy. Uczestnicy tego programu mieli kontakt z tym systemem operacyjnym od początku jego tworzenia i mieli wpływ na jego obecną postać. Ich opinie zostały wykorzystane do utworzenia najlepszego systemu Windows w historii.

Działaj efektywnie

 

W Internecie działaj tak, jak Ty chcesz

 

W Windows 10 znajdziesz zupełnie nową przeglądarkę, Microsoft Edge, która powstała, aby ułatwić Ci korzystanie z sieci. Teraz możesz pisać (odręcznie2 lub za pomocą klawiatury) notatki bezpośrednio na stronach sieci web i udostępniać je innym, czytać bez przeszkód artykuły online oraz zapisywać ulubione artykuły w celu późniejszego wykorzystania. Włączenie funkcji Cortana3 gwarantuje natychmiastowy dostęp do najważniejszych opcji — takich jak zamawianie rezerwacji lub przeglądanie opinii — bez opuszczania oglądanej strony.

 

Wykonywanie wielu rzeczy na raz ułatwia szybsze załatwianie spraw

 

Z łatwością możesz przyciągnąć nawet cztery aplikacje do rogów ekranu i obserwować wszystkie otwarte zadania w jednym widoku. Możesz nawet tworzyć wirtualne pulpity, gdy potrzebujesz więcej miejsca lub gdy chcesz pogrupować otwarte okna według projektów.

 

    "Ta wersja Windows bije na głowę wszystkie poprzednie."
    niejawny tester systemu Windows

Jeden sklep Windows dla wszystkich Twoich aplikacji

 

Wprowadzamy nowy Sklep Windows oferujący ujednolicony interfejs i jednakowe funkcje na wszystkich urządzeniach z systemem Windows 10. Z łatwością można przeglądać zawartość sklepu i kupować doskonałe treści cyfrowe, takie jak aplikacje, gry, muzyka i programy telewizyjne, używając komputera, tabletu lub telefonu.

 

 

To najbardziej osobisty Windows w historii

 

 

Szybki podgląd najważniejszych rzeczy

 

Można dostosować menu Start, przypinając do niego niemal wszystko, w tym aplikacje, kontakty i listy odtwarzania, aby zapewnić sobie łatwy dostęp do tego, z czego korzystasz najczęściej. Paleta kafelków umożliwia szybki podgląd informacji, bez konieczności uruchamiania aplikacji.

 

Korzystaj ze swojego urządzenia jak tylko chcesz

 

Używaj ekranu dotykowego, klawiatury, pisma odręcznego — wybór należy do Ciebie. Zawsze możesz korzystać z metody, która najlepiej pasuje do tego, co robisz.

 

Możliwość dopasowania, dzięki której pracujesz tak, jak chcesz

 

 

Najlepszy ekran to zawsze ten, na który patrzysz

 

Dzięki systemowi Windows 10 aplikacje doskonale wyglądają i działają we wszystkich trybach i na wszystkich urządzeniach. Na urządzeniach typu 2 w 1 ekran można zoptymalizować tak, by wygodna była obsługa dotykowa lub za pomocą klawiatury i myszy.

 

Xbox łączy siły z Windows

 

Korzystaj ze wszystkich najlepszych funkcji konsoli Xbox i usługi Xbox Live w systemie Windows 10. Błyskawicznie uruchom nagrywanie filmu z rozgrywki, konkuruj z graczami używającymi konsol i przesyłaj strumieniowo gry z konsoli Xbox One na urządzenie z systemem Windows 10 znajdujące się w dowolnym miejscu w domu.

 

Znakomite aplikacje to już standard

 

Windows 10 zawiera doskonałe wbudowane aplikacje, takie jak Mapy, Zdjęcia, Poczta i kalendarz, Muzyka i Wideo.

 

 • Kod Producenta: KW9-00250
 • Liczba użytkowników: 1 szt
 • Liczba stanowisk: 1 szt
 • Wersja językowa: polska
 • Wymagania sprzętowe: Procesor 1 GHz lub szybszy, 1 GB pamięci RAM dla wersji 32-bitowej; 2 GB dla 64-bitowej, do 20 GB dostępnej przestrzeni dyskowej, ekran o rozdzielczości 800 x 600 lub większej,
 • Informacje dodatkowe: procesor graficzny DirectX® 9 ze sterownikiem WDDM, dostęp do Internetu, niektóre funkcje wymagają konta Microsoft,
 • Microsoft
 • 24 miesiące

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Microsoft Windows Home 10 32-bit / 64-bit Polski BOX" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.