Mroczniejszy odcień magii (Okładka miękka)

Mroczniejszy odcień magii

Mroczniejszy odcień magii (Okładka miękka)

Oferta specjalna -24%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • to bardzo ciekawa fantasy, dziejąca się na czterech różnych płaszczyznach
  • cenisz sobie innowacyjność
  • opowieść wręcz przepełniona jest magią
Kup na prezent

Intrygująca powieść fantasy, w której magicznej wizji równoległych Londynów dorównuje oryginalna kreacja barwnych bohaterów.


Witajcie w Szarym Londynie – brudnym i nudnym, pozbawionym magii, rządzonym przez szalonego króla Jerzego III. Istnieje też Czerwony Londyn, w którym w równej mierze szanuje się życie i magię, oraz Biały, miasto wycieńczone wojnami o magię. A niegdyś, dawno temu, istniał jeszcze Czarny Londyn... Teraz jednak nikt o nim nawet nie wspomina.
Oficjalnie, Kell jest podróżnikiem z Czerwonego Londynu – jednym z ostatnich magów, którzy potrafią przemieszczać się pomiędzy światami – i działa jako posłaniec między Londynami i ambasador  Czerwonego królestwa rodziny Mareshów. Nieoficjalnie, uprawia przemyt – bardzo niebezpieczne hobby, o czym przekonuje się na własnej skórze, kiedy wpada w pułapkę wraz z zakazanym przedmiotem z Czarnego Londynu. Ucieka więc do Szarego, gdzie z kolei naraża się Lili Bard, złodziejce o wielkich aspiracjach. To właśnie z nią Kell wyrusza w podróż do alternatywnej krainy, której stawką jest uratowanie wszystkich światów…
Finalistka plebiscytu w kategorii „najlepsza fantastyka roku 2015” największego portalu czytelniczego Goodreads

Jedna z najlepszych powieści fantastycznych 2015 roku wg. Barnes Noble

„Napisana z polotem, świetnie skonstruowana powieść fantasy. Błyskotliwe pomysły i wspaniałe pióro – otrzymujemy cudownie żywiołową, porywającą przygodę!”.

Publishers Weekly

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mroczniejszy odcień magii" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.