Mourinho vs. Guardiola (Okładka miękka)

Mourinho vs. Guardiola

Mourinho vs. Guardiola (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • książka pozwoli zrozumieć filozofie każdego z trenerów
  • książka będzie pomocą dla wszystkich, którzy kiedyś chcieliby się rzucić w wir pracy trenerskiej
  • autorzy w ciekawy i merytoryczny sposób zestawiają ze sobą sylwetki Mourinha i Guardioli

Dzisiejszy futbol to coś znacznie więcej niż zwykłe występy przed publicznością. To także wyjątkowi ludzie i wielkie legendy, które będą wspominane przez kolejne pokolenia. Bez wątpienia należą do nich dwaj niezwykli trenerzy, których zasługi, charyzma i talent sprawiają, że na zawsze zapisali się w historii futbolu.

José Mourinho i Pep Guardiola pod niemal każdym względem reprezentują całkowicie odmienne podejście do swojej roli. Mają różne sposoby prowadzenia drużyny, a ich osobowości są jak ogień i woda. Łączy ich jednak to, co najważniejsze: pragnienie wygrywania i sukcesy ich zespołów.

W niniejszej książce znajdziecie charakterystykę obu tych fascynujących postaci. Przeczytacie o tym, co je dzieli i co łączy, dowiecie się, w jaki sposób motywują swoich piłkarzy, jak analizują taktykę rywali, jak wyglądają ich relacje z mediami i jakie stosują strategie. Wnikliwie opisane wydarzenia z życia Mourinho i Guardioli autorzy wzbogacają przydatnymi i ciekawymi informacjami na temat ich pasjonującej, chociaż czasem trochę przeklętej profesji. Ta książka pozwoli zrozumieć filozofie? każdego z nich. Będzie wielka? pomocą dla wszystkich, którzy kiedyś chcieliby się rzucić w wir pracy trenerskiej, kierować grupa? i wydobyć z innych to, co najlepsze.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mourinho vs. Guardiola" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.