Morze potworów (Okładka miękka)

Morze potworów

Morze potworów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -25%
5.00 / 1 głosów

Siódma klasa była dla Percy’ego Jacksona wyjątkowo spokojna. Żaden potwór nie przedostał się na teren jego nowojorskiej szkoły. Ale kiedy niewinna gra w zbijanego z kolegami z klasy zmienia się w śmiertelną rozgrywkę z brutalną bandą olbrzymów-ludożerców… sprawy przyjmują paskudny obrót.

Niespodziewana wizyta Annabeth, przyjaciółki Percy’ego, oznacza kolejne złe wieści: magiczna granica broniąca Obozu Herosów została zniszczona przez truciznę podrzuconą przez tajemniczego wroga. Jeśli lekarstwo nie znajdzie się na czas, jedyna bezpieczna przystań dla herosów przestanie istnieć.

W porywającym, dowcipnym i cieszącym się ogromną popularnością dalszym ciągu opowieści rozpoczętej w Złodzieju pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się w rejs po Morzu Potworów, aby ocalić obóz. Najpierw jednak odkryje szokującą rodzinną tajemnicę, która każe mu się zastanowić, czy to, że Posejdon uznał go za syna, jest zaszczytem czy okrutnym żartem.
 • 20 lutego 2015 ElfikBook,

  Przygoda part 2

  Pierwsza część bardzo mi się podobała, jednakże dopiero w tej serii wszyscy bohaterowie podbili moje serce. Zapragnęłam wiedzieć więcej o nich i ich ż... czytaj >
  Pierwsza część bardzo mi się podobała, jednakże dopiero w tej serii wszyscy bohaterowie podbili moje serce. Zapragnęłam wiedzieć więcej o nich i ich życiu. Przywiązałam się do tego współczesnego świata mitologii i zrozumiałam, co to znaczy mieć przyjaciół.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1