Morze potworów (Okładka miękka)

Morze potworów

Morze potworów (Okładka miękka)

Oferta specjalna -29%
5.00 / 1 głosów

Kup na prezent
Siódma klasa była dla Percy’ego Jacksona zaskakująco spokojna. W jego nowojorskiej szkole nie pojawił się żaden potwór. Ale kiedy niewinna gra w piłkę zamienia się w śmiertelną rozgrywkę z gangiem wstrętnych olbrzymów kanibali, sytuacja robi się… nieprzyjemna. A niespodziewane pojawienie się przyjaciółki Percy’ego Annabeth oznacza kolejne złe wieści: magiczne granice Obozu Herosów zostały zatrute przez tajemniczego wroga i jeśli nie znajdzie się lekarstwo, zniszczeniu ulegnie jedyna bezpieczna przystań herosów.

W kontynuacji niezwykle popularnego komiksu Złodziej pioruna Percy wraz z przyjaciółmi musi udać się na Morze Potworów, aby ocalić obóz. Ale najpierw odkryje zadziwiający sekret dotyczący jego rodziny – taki, który każe mu zadać sobie pytanie, czy bycie synem Posejdona to zaszczyt, czy tylko okrutny żart.

W adaptacji Roberta Vendittiego – ze wspaniałymi rysunkami Attili Futakiego i oszałamiającymi kolorami nowego w tym zespole Tamása Gáspára – bestsellerowa książka Ricka Riordana powraca jako komiks Morze Potworów.
 • 20 lutego 2015 ElfikBook,

  Przygoda part 2

  Pierwsza część bardzo mi się podobała, jednakże dopiero w tej serii wszyscy bohaterowie podbili moje serce. Zapragnęłam wiedzieć więcej o nich i ich ż... czytaj >
  Pierwsza część bardzo mi się podobała, jednakże dopiero w tej serii wszyscy bohaterowie podbili moje serce. Zapragnęłam wiedzieć więcej o nich i ich życiu. Przywiązałam się do tego współczesnego świata mitologii i zrozumiałam, co to znaczy mieć przyjaciół.

5.00

Na podstawie 1 ocen
 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1