Morza wszeteczne (MP3)

Morza wszeteczne
Salwa burtowa i sufit walący się na głowę to na ogół kiepski początek dnia, ale dla Rolanda zwanego Wywijasem to najczęściej zwiastun wielkich zmian w życiu (o ile uda się je ocalić). Niestety Roland miast palić, grabić i rabować, jak na pirata przystało, wplątuje się w groźną wojnę. Dobrze, że może chociaż liczyć na swoje pirackie szczęście i zgraję typów spod bardzo ciemnej gwiazdy, dla których określenia szaleniec czy moczymorda brzmią jak niewinne komplementy.

Mistrz pirackiego fantasy powraca! Gwarantuje wartką akcję, krwawą jatkę i salwy śmiechu.


RECENZJE
Sposób pisania Marcina Mortki - sprawny, z jędrnym językiem i olbrzymią dozą poczucia humoru i dystansu do własnej twórczości.

Monika Frenkiel, onet.pl o "Karaibskiej krucjacie"Żonglerka kliszami naprawę Marcinowi Mortce się udała, a przecież przy takiej zabawie łatwo wpaść w spiralę kiczu. Powieść warta polecenia, zwłaszcza, jeśli czytało się te same książki, co jej autor.

Łukasz Wiśniewski, gram.pl o "Miasteczku Nonstead"Sympatyczna lektura, w klimacie opowieści o dzielnych wojach i rycerzach. Nie znajdziemy takich zbyt wiele dla najmłodszych, których zainteresowania podążają w kierunku historii i obcych kultur.

Bernadeta Listwoń, xiegarnia.pl o "Przygodach Tappiego z Szepczącego Lasu"COPYRIGHTS


Copyright © by Marcin Mortka, 2013

AUTOR


Marcin Mortka – (ur. 1976) pisarz, tłumacz, pilot wycieczek i lektor. Absolwent skandynawistyki. Tłumaczył powieści Petera V. Bretta, Patricka O’Briana i wielu innych autorów. Pasjonat gier RPG. Publikował artykuły na łamach czasopism „Magia i Miecz” oraz „Portal”. Jest autorem wielu książek, m.in. trylogii nordyckiej: Ostatnia saga (2003), Wojna runów (2004), Świt po bitwie (2007); cyklu Karaibska krucjata: Płonący Union Jack (2005), La Tumba de los Piratas (2006); Ragnarok 1940 (t. I 2007, t. II 2008); Miasteczko Nonstead (2012) oraz cyklów dla najmłodszych (Przygody Tappiego) i dla młodzieży (Zagubieni).

Kupując ten produkt otrzymasz:

  • wersję bez zabezpieczeń DRM

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Morza wszeteczne" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.