Money (Okładka miękka)

Money

Money (Okładka miękka)

Oferta specjalna -22%

Kup na prezent
Ta książka jest opowieścią o tym, jak postępować z pieniędzmi. Znajdziesz w niej omówienie metod, przedstawione wcześniej w Drodze do finansowej wolności, ale tym razem ukazane są one nie od strony teorii, lecz praktyki. Jest to opowieść o wyzwaniach, z jakimi się spotykamy, kiedy przechodzimy od teorii do praktyki. Znajdziesz tu niemal niewiarygodne rzeczy, wynikłe z tych działań. Money to mówiący ludzkim głosem pies, który uczy pewną dwunastoletnią dziewczynkę, jak obchodzić się z pieniędzmi. 

Bodo Schäfer, znany ekspert od zagadnień finansowych, opracował metodę postępowania, dzięki której każdy z nas może stać się człowiekiem zamożnym. Jego maksyma brzmi: Prawdziwy dobrobyt to prawo nam przyrodzone.

Z książki dowiesz się:
  • Co właściwie oznaczają dla ciebie pieniądze
  • Jak określić najważniejsze cele, uświadomić sobie, dlaczego konieczne jest wybranie tylko kilku z naszego „wielkiego katalogu życzeń”
  • Dlaczego wyższe dochody nie mogą być jedynym czynnikiem przy rozwiązywaniu naszych problemów finansowych
  • Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych postanowień
  • Co zrobić, aby ulubione hobby przybrało charakter pracy zawodowej i w ten sposób wpłynęło w znaczącym stopniu na wzrost uzyskiwanego przez nas dochodu
  • Na czym polega różnica między tym, co ważne, a tym, co pilne
  • Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych wcześniej słusznych postanowień – zarówno w dobrych, jak i w złych momentach
  • Jak zarobić dużo pieniędzy – w nieskomplikowany sposób

Cztery najważniejsze zasady likwidowania długów. Sensowne oszczędzanie w banku może sprawiać satysfakcję.

Lektura tej opowieści odnowi twoją wiarę we własny potencjał. Przeżycia jej bohaterów zainspirują cię i zmobilizują do właściwego działania, ze świeżą energią i satysfakcją zaczniesz korzystać ze swojej wolności, siły i z własnych możliwości.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Money" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.