Moje urodziny (MP3)

Moje urodziny
Hello Kitty ma urodziny. Posłuchaj tej historii po polsku i po angielsku!

Nauka i zabawa w jednym? Tak, to możliwe! Dzięki audiobookom z przygodami Hello Kitty najmłodsi słuchacze mogą nie tylko poznać kolejne historyjki ze swoimi ulubionymi bohaterami, ale również powtórzyć angielskie słówka, utrwalić sobie proste zdania i osłuchać się z językiem dzięki profesjonalnym lektorom. Wspaniała lekcja angielskiego, którą dzieci odbędą niemal niepostrzeżenie, w trakcie zabawy lub słuchając bajki na dobranoc.

Nagranie to wersja dwujęzyczna – ta sama historia zatytułowana „Moje urodziny” została wydana zarówno po polsku, jak i po angielsku. Audiobook na podstawie tekstu Joanny Jagiełło przeznaczony jest dla dzieci, które skończyły trzy lata, ale pogodna, ciepła opowieść przypadnie do gustu również młodszym i starszym, którzy lubią sympatyczne kotki znane z filmu animowanego.

Wybierzmy się zatem wspólnie na przyjęcie urodzinowe do Hello Kitty. Czym zaskoczą nas bohaterowie? Jakie przygody przeżyjemy? Przekonajcie się, słuchając audiobooka.

Polecamy również inna odsłonę serii „Angielski z Hello Kitty”. Dostępne jest również nagranie „Mój dzień”.OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Moje urodziny" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.