Moje anioły (Okładka twarda)

Moje anioły

Moje anioły (Okładka twarda)

Oferta specjalna -23%

Kup na prezent
To niezwykła publikacja. Książka jest spełnieniem marzeń szesnastoletniej Ani, podopiecznej Fundacji Gajusz, która opiekuje się dziećmi z chorobą nowotworową. Autorka pisze przede wszystkim o aniołach i spotkaniach z nimi, o niebie, ziemi i tworzeniu świata, o istocie życia, o zwykłych ludziach, których – podobnie jak jej – los nie oszczędza, i którzy zastanawiają się nad sensem istnienia.

Zadaje pytania nie tylko o sens choroby, śmierć i o to, co nastąpi po niej, ale i o odpowiedzialność za swoje decyzje: za swoje życie i za swoją śmierć. Mimo że porusza trudne i mroczne tematy w jej sposobie ich ujmowania wyczuwa się nieuchwytną pogodę i blask. Ich atmosfera nie jest mroczna – rozjaśnia ją szum anielskich skrzydeł.

Wiele spośród opowiadań ma ciekawą formę literacką. Autorka z finezją posługuje się metaforą, czyniąc z niej główne narzędzie swojej twórczości. Całość oprawiona pięknymi jednobarwnymi ilustracjami autorki i baśniowymi znanego ilustratora Marcina Piwowarskiego.

Ta książka jest wyrazem siły i wytrwałości Autorki. To także dowód na to, że „Wszystko jest możliwe” i że warto marzyć i walczyć!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Moje anioły" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.