Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia (Okładka miękka)

Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia

Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia (Okładka miękka)

Oferta specjalna -32%
Choć być może zabrzmi to niewiarygodnie, to każdy człowiek składa się z dwóch różnych osób. Jedna z nich przybiera sylwetkę, którą znamy na co dzień – to ta, którą każdego dnia obserwujemy w lustrze, ta, która ma nasze włosy, figurę, wagę i kolor oczu, ta która miewa typowe dla nas wątpliwości, doświadcza strachu, ma swoje pragnienia, cele i założenia. Ta, która wykonuje określoną pracę, podróżuje po świecie, ma swoje ulubione gatunki muzyczne i filmowe, nawiązuje relacje z innymi i nie wyobraża sobie dnia bez kubka kawy czy papierosa. Jest ona zatem wypadkową wszystkich tych cech, które składają się na naszą indywidualność. To osoba doskonale nam znana, ponieważ definiujemy ją jako siebie.

Ludzka osobowość jest jednak złożona i wielowymiarowa. Obok tego, co jest nam dobrze znane i widoczne na co dzień, pozostaje jeszcze nie mniej istotna sfera ukryta, która stanowi dla nas niejako trudną do rozwikłania zagadkę. Taka właśnie jest nasza druga osoba lub, innymi słowy mówiąc, po prostu druga strona naszej osobowości. Nie wszyscy zdają sobie sprawę z jej istnienia, choć po krótkim zastanowieniu jej obecność staje się oczywista i w pełni zrozumiała. Mimo że zawsze pozostaje w cieniu tej pierwszej, to z bezpiecznego ukrycia sama pociąga za sznurki i kieruje naszym umysłem.

Nasze drugie ja definiuje zatem cechy, myśli i uczucia pierwszego. Jest odpowiedzią na pytania, dlaczego lubimy to, co lubimy, dlaczego marzymy o tym, o czym marzymy, skąd biorą się nasze osądy na temat tego, co jest dobre, a co złe. Druga osoba to cichy dyktator, który decyduje o tym, co powinniśmy myśleć, w co wierzyć, a czego nienawidzić. Choć mieszka głęboko ukryta w ludzkiej duszy, to właśnie ona wiedzie prym w naszym życiu.

Beata Pawlikowska przekonuje, że wszystko zaczyna się właśnie od ludzkiej duszy.

To tam rodzi się teraźniejszość i przyszłość, uczucia i emocje, relacje z przyjaciółmi i rodziną, sukcesy i porażki, zdrowie i choroby. To w duszy człowieka zapisane są jego nawet najskrytsze myśli, od których zależy samopoczucie, a w dalszej perspektywie również podejmowane przez niego decyzje.

Największą, najsilniejszą mocą, jaką posiada człowiek, jest sposób jego myślenia. Pozytywne myśli dodają energii oraz są potężną siłą napędową do działania. Zapewniają one ponadto lepsze samopoczucie, a co za tym idzie, nierzadko również zdrowie. Myślenie w sposób pozytywny to również gwarancja skuteczniejszego budowania relacji z innymi ludźmi oraz podejmowania dobrych, korzystnych decyzji. Innymi słowy, to całkowita odmiana Twojego życia na lepsze.

„Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia” to przystępny podręcznik zawierający ćwiczenia Twojego nowego sposobu myślenia. Bo pozytywnego myślenia można i powinno się nauczyć, i to w bardzo prosty sposób! Wystarczy nieco cierpliwości, wiary i konsekwencji. Zaufaj sprawdzonym wskazówkom, odkryj swoje drugie, wewnętrzne ja i wyciągnij je z ukrycia, osiągając szczęście, o którym marzysz!

Beata Pawlikowska to jedna z najbardziej znanych polskich podróżniczek i dziennikarek. Sławę przyniosły jej znakomite cykle książek o tematyce podróżniczej (np. „Blondynka wśród łowców tęczy”, „Poradnik Globtrotera, czyli Blondynka w podróży”, „Blondynka w zaginionych światach”) i psychologicznej (m.in. „W dżungli podświadomości”, „Wyszłam z niemocy i depresji ty też możesz”, „Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia”), a także poświęconych nauce języków obcym (seria zatytułowana „Blondynka na językach”), które cieszą się ogromną popularnością wśród czytelników.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Moja wewnętrzna moc. Kurs pozytywnego myślenia" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.