Mój przyjaciel Kaligula (MP3)

Mój przyjaciel Kaligula
Oto piętnaście niezwykłych historii i piętnaście fascynujących światów.

Wydanie audio znakomitego tomu opowiadań autorstwa Jacka Piekary. Piętnaście utworów, które trudno jednoznacznie zakwalifikować. Wszystkie łączą wątki science fiction i fantasy, ale osadzone są w różnych czasach i dotyczą różnych zagadnień. Każda z opowieści to jakby stworzony na nowo świat. Słuchacze wraz z bohaterami przemierzą czasy i przestrzenie. Nie zabraknie postaci mitycznych i takich, które dysponują nadprzyrodzonymi umiejętnościami. Będą się tu mieszać gatunki i nastroje, a wszystko w charakterystycznym dla Jacka Piekary stylu: lekko ironicznym, momentami okrutnym, czasami dramatycznym. W tomie „Mój przyjaciel Kaligula” znalazły się także historie wzruszające i sentymentalne.

Audiobook ukazał się w interpretacji czterech profesjonalnych lektorów, między innymi Leszka Filipowicza i Janusza Zadury, którego fani twórczości Jacka Piekary cenią za doskonałe wykonanie cyklu o inkwizytorze.

Nietypowy w dorobku autora, a jednocześnie trzymający bardzo wysoki poziom charakterystyczny dla wszystkich jego utworów tom to doskonały pomysł dla tych, którzy chcieliby poznać styl Piekary. Wersja audio to kilkanaście godzin znakomitej literackiej podróży z jednym z najpopularniejszych polskich pisarzy.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mój przyjaciel Kaligula" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.