Mój niesforny szczeniak cz.2 Nowe psoty Urwisa (MP3)

Mój niesforny szczeniak cz.2 Nowe psoty Urwisa
Urwis, którego niektórzy mieli już okazję poznać słuchając pierwszego audiobooka z przygodami pieska i jego małej pani, Eli Tomczyk, jest naprawdę niesforny. Ale wszyscy w rodzinie go kochają.

Problem w tym, że jego psoty sprawiają czasami wiele problemów. Dlatego mama i tato postanawiają, że Urwisa trzeba zabrać na szkolenie, dzięki któremu będzie grzecznym, ułożonym i przykładnym pieskiem. Ela uważa, że pomysł jest wspaniały. Ale czy na pewno?

Audiobook „Mój niesforny szczeniak cz.2 Nowe psoty Urwisa” to opowieść o tym, co się wydarzyło podczas szkolenia. I o jeszcze kilku sprawach, bo pomysłowość Urwisa nie ma granic.

Miłośnicy zwierząt, osoby, które marzą o psie i takie, które mają w domu swojego Urwisa, Reksia albo Azorka – wszystkim z pewnością spodoba się seria Holly Webb wspaniale przeczytana przez Martę Grzywacz.

Urwis wrócił bowiem ze szkolenia. A co działo się później? Posłuchać o tym można w kolejnych odsłonach jego przygód: audiobookach „Zabawy z Urwisem” oraz „Urwis na pidżama party”.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mój niesforny szczeniak cz.2 Nowe psoty Urwisa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.