Mój niesforny szczeniak cz.1 Dom dla Urwisa (MP3)

Mój niesforny szczeniak cz.1 Dom dla Urwisa
Chyba każdy jako dziecko marzył o piesku. Ela Tomczyk nie jest wyjątkiem. I tak się wspaniale składa, że jej rodzice prawdopodobnie zgodzą się na szczeniaczka.

Audiobook „Mój niesforny szczeniak cz.1 Dom dla Urwisa” to ,opowieść o tym, jak do domu państwa Tomczyków zawitał Urwis – piesek, którego imię nie jest kwestią przypadku.

Nagranie wciągnie nie tylko dziewczynki takie jak Ela, bo to przezabawna historia o tym, jak to jest mieć niesfornego szczeniaka i jak pogodzić się z tym, że inni domownicy też pragną, aby spał z nimi i z nimi się bawił. Jak potoczy się ten mały spór? I jak Urwis odnajdzie się w rodzinie Tomczyków?

To kolejny już audiobook będący adaptacją książki Holly Webb – autorki, która zasłynęła ze wzruszających i zabawnych opowiastek o kilkuletnich dzieciach oraz ich psich i kocich przyjaciołach. A dla tych, którym spodobała się historia Eli i Urwisa mamy znakomitą wiadomość! W formie audio ukazały się również dalsze przygody tej sympatycznej pary bohaterów. Nagrania zostały wydane pod tytułami „Nowe psoty urwisa”, „Zabawy z Urwisem” oraz „Urwis na pidżama party”.

Wszystkie odsłony audiobooków Holly Webb ukazały się w interpretacji Marty Grzywacz

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mój niesforny szczeniak cz.1 Dom dla Urwisa" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.