Modelowanie sylwetki. Osobisty trener (Okładka miękka)

Modelowanie sylwetki. Osobisty trener

Modelowanie sylwetki. Osobisty trener (Okładka miękka)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • dowiesz się, jak zacząć ćwiczenia w domu...
  • ... i zmotywować się do pracy na siłowni!
  • to przystępny poradnik dla początkujących i bardziej zaawansowanych

W treningu siłowym tylko krok dzieli sukces od porażki, optymalne obciążenia od przeciążeń. Jak ćwiczyć, by mieć idealną sylwetkę? Co zrobić, by uniknąć kontuzji? Jak poprawić swoją kondycję?


Ten profesjonalny poradnik poświęcony treningowi siłowemu adresowany jest nie tylko do wyczynowców, ale do wszystkich tych, którzy chcą poświęcić czas i energię na to, by konsekwentnie dbać o figurę, postawę, zdrowie i sprawność. Wyjaśniono w nim praktyczne podstawy treningu i zaproponowano konkretne plany treningowe. W obszernej części praktycznej szczegółowo opisano wszystkie ważne i popularne ćwiczenia (podstawowe oraz ich warianty), które można wykonywać na siłowniach i w domu. Ćwiczenia i plany treningowe zostały pomyślane tak, by mogły je wykonywać osoby zarówno zaawansowane, jak i początkujące. Na szczegółowych ilustracjach pokazano sposób funkcjonowania głównych mięśni zaangażowanych w ćwiczenia i mięśni pomocniczych.


Wyposażeni w tę wiedzę możemy planowo i skutecznie rozwijać mięśnie i poprawić w znacznym stopniu jakość treningu siłowego


Książka idealna dla tych, którzy dbają o zdrowie i figurę!

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Modelowanie sylwetki. Osobisty trener" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.