Mock (Okładka twarda)

Mock

Mock (Okładka twarda)

Oferta specjalna -21%

Chcesz kupić ten produkt, bo:

  • Marek Krajewski to czołowy polski twórca kryminałów
  • stworzył serię o Eberhardzie Mocku, pracowniku wrocławskiego Prezydium Policji
  • nie zawiedziesz się na najnowszej, intrygującej części
Kup na prezent

MOCK - POCZĄTEK
Nikt nie rodzi się niewinny.
Wrocław, rok 1913.Młody wachmistrz kryminalny Eberhard Mock może stracić wszystko. Dał się wplątać w obyczajowy skandal, grozi mu wyrzucenie z policji. Nie może pogrzebać kariery, zbyt wiele ma do stracenia. Z wściekłą determinacją rzuca się w wir śledztwa, które jest boleśnie nieprzewidywalne – albo ocali jego karierę, albo doprowadzi go do upadku.

Morten Abrahamsen, VG

Doskonały kryminał rzucony na głęboką wodę.W Hali Stulecia znaleziono nagie ciała czterech gimnazjalistów. Nad nimi niczym makabryczny Ikar wisi trup mężczyzny ze skrzydłami u ramion.
Czy to zbiorowe samobójstwo, a może rytualny mord? Kto jest winny? Żydzi? Masoni?Mock nie przypuszcza nawet, że ta sprawa otworzy przed nim najmroczniejsze zakamarki ludzkiej duszy. I sam przekona się, że w jego zawodzie nie ma miejsca ani na zaufanie, ani na litość.

Marek Krajewski – autor piętnastu bestsellerowych powieści kryminalnych, filolog klasyczny. Laureat prestiżowych nagród literackich i kulturalnych. Teraz powraca do swego ulubionego bohatera Eberharda Mocka w nowej, intrygującej serii osadzonej na początku XX wieku

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Mock" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.