Młot na czarownice (audiobook) (MP3)

Młot na czarownice (audiobook)

Młot na czarownice (audiobook) (MP3)

  • FRAUNHOFER
Pięć opowiadań w kolejnym tomie przygód inkwizytora Mordimera Madderdina. „Młot na czarownice” to ciąg dalszy przygód jednej z najbardziej barwnych postaci nie tylko w twórczości Jacka Piekary, ale również całej polskiej literatury fantasy.

Tym razem słuchacze będą mogli spotkać tytułowe czarownice, piękna panią demon, a także posłuchać kilku herezji, z którymi musi rozprawić się główny bohater. Jednak najtrudniejsza może okazać się wewnętrzna polityka Kościoła: intrygi, spiski i knucia. To chyba nawet bardziej niebezpieczne od kwestii wampiryzmu. Sprawy, których tym razem podjął się sługa boży są równie fascynujące jak poprzednie zagadki, które rozwiązywał.

Madderdin walczy ze zbrodnią, herezją i rozpustą. Nie zawiedzie Świętego Oficjum. Nie rozczarują się również ci, którzy liczą na napięcie i wspaniale przemyślaną akcję. To audiobook, który tak jak poprzednie odsłony cyklu o inkwizytorze zdobył rzesze fanów – doskonałe połączenie sensacji, horroru fantastyki. Dodatkowym atutem nagrania jest znakomita interpretacja Janusza Zadury.

OCEŃ JAKO PIERWSZY!

"Młot na czarownice (audiobook)" wciąż czeka na pierwszą opinię.
Napisz co sądzisz o tym produkcie.